Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Świąteczny Koncert Charytatywny

Anielskie głosy, cudowna atmosfera i szczytny cel – tak w skrócie można podsumować Świąteczny Koncert Charytatywny „Zostań pomocnikiem Mikołaja”, który odbył się w niedzielę 20 stycznia 2019 r. w naszym kościele.

Św. Wojciech już po raz drugi gościł osoby muzycznie i finansowo wspierające stowarzyszenie „Nasza Zakolejowa”. Organizację w 2015 r. założyli rodzice, nauczyciele i pracownicy Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. – Głównym celem jest szeroko rozumiana działalność na rzecz rozwoju naszych dzieci i zapobieganie wykluczeniu społecznemu – o stowarzyszeniu opowiedziała jego prezes Ewa Runo, witając uczestników koncertu wraz z dyrektor ośrodka Edytą Jarosz.

- Koncert został zorganizowany z myślą o dzieciach, ale dedykujemy go państwu, ludziom wielkiego serca – podkreśliła prowadząca Anna Chmielak. – Zjednoczmy się w ten piękny wieczór, a jednocześnie wesprzyjmy szczytny cel. Śpiewajmy kolędy, bo to jeden z najpiękniejszych polskich zwyczajów. Śpiewajmy kolędy, bo to nasze wyjątkowe dziedzictwo.

Wystąpił wspaniały chór przyjaciół ośrodka oraz jego uczniowie przygotowujący się pod okiem Joanny Skurzewskiej. Jak zwykle zachwyciła Jana Dąbkowska, której akompaniowali Adam Depta, Michał Laskowski i Maciej Wielk. Bez wątpienia warto było przyjść na koncert, by usłyszeć młodych i bardzo zdolnych wokalistów: Marylę Modzelan oraz jej przyjaciół z Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi Kamilę Wokacz i Damiana Skoczyka.

Zdjęcia w galerii

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22