Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Białe szaleństwo z parafią pw. św. Wojciecha

alt

Ponad pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci i młodzieży spędziła pierwszy tydzień ferii na zimowym obozie w Białym Dunajcu. Wyjazd zorganizowany przez ks. Grzegorza Dębka z parafii pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie oraz ks. Łukasza Murawskiego z zaprzyjaźnionej parafii Św. Piotra i Pawła w Czyżewie obfitował w wiele atrakcji. Ale przede wszystkim był okazją do zgłębiania Słowa Bożego i przykazań Bożych.
Przez pięć dni uczestnicy obozu korzystali ze wspaniałej aury i doskonalili swoje umiejętności na stokach Tatr pod okiem wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa. Po codziennym kilkugodzinnym białym szaleństwie, był też czas na inne atrakcje. Wśród nich były wycieczki do zimowej stolicy Polski, Zakopanego, gdzie uczestnicy obozu m.in. pokonywali największy w Europie lodowy labirynt, wspinali się na lodowy zamek, podziwiali Wielką Krokiew, spacerowali po Krupówkach. Niezapomnianym punktem programu była także wizyta w Bukowinie Tatrzańskiej i kąpiel w gorących wodach termalnych (Termy Bukovina). Podczas codziennych Mszy Świętych, "pogodnych wieczorów", wspólnych posiłków uczestnicy obozu integrowali się ze sobą i z Bogiem.
Ks. Grzegorz Dębek z parafii pw. św. Wojciecha w Wyszkowie i ks. Łukasz Murawski z parafii w Czyżewie od kilku lat organizują zimowe i letnie obozy dla swoich najmłodszych parafian. Podczas tegorocznych wakacji już planują wyjazd na Mazury.

Zdjęcia w galerii

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22