Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Zmarł ksiądz Jan Depta

alt

W czwartek 7 marca 2019 r. zmarł ksiądz Jan Depta, który, jako emeryt, przez 20 lat pełnił w naszej parafii posługę duszpasterską. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w sobotę 9 marca w naszym kościele.

Ks. Jan Depta pochodził z okolic Pniewa. Urodził się 7 stycznia 1929 r. w Mystkówcu Starym. Został wyświęcony na kapłana 20 grudnia 1958 r. w Gorzowie Wielkopolskim. Jako wikariusz pracował w parafiach: Chojna, Czarne, Zielona Góra, Szczecin, jako proboszcz w parafiach: Kołbaskowo, Insko i Golenice.

Na emeryturę przeszedł w 1997 r. Wówczas proboszcz naszej parafii ks. Stanisław Szulc zaprosił go do współpracy, która trwała 20 lat. Parafianie i księża zapamiętają księdza Jana jako dobrego, otwartego kapłana, ale przede wszystkim ciepłego, przyjaznego człowieka.

Ciało śp. ks. Jana Depty zostanie wystawione w Kaplicy Wieczystej Adoracji w piątek 8 marca. W sobotę po porannej Mszy św. zostanie przeniesione przed ołtarz. Msza św. pogrzebowa rozpocznie się o godz. 12. Następnie ciało zostanie przewiezione na cmentarz w Pniewie.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3