Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Pielgrzymka do Wąsewa i Dożynki Diecezjalne

alt

Niezawodna grupa rowerowa w niedzielę 8 września wyruszyła na pielgrzymkę do Wąsewa, na Odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, w tym roku połączony Dożynkami Diecezjalnymi. Naszą parafię reprezentowała również dożynkowa delegacja z Tulewa.

W niedzielę do Wąsewa przybyły aż 4 tysiące pielgrzymów, wśród nich uczestnicy pielgrzymki rowerowej z naszej parafii, pod przewodnictwem ks. Zbigniewa Borawskiego. Udział rowerzystów w dorocznych uroczystościach w Sanktuarium Matki Bożej Wąsewskiej jest już tradycją.

W tym roku uroczystości miały szczególny charakter, ponieważ połączono je z Dożynkami Diecezjalnymi. Uroczystej sumie przewodniczył i homilię wygłosił pasterz diecezji bp Janusz Stepnowski. Naszą parafię z pięknym, okazałym wieńcem reprezentowali mieszkańcy Tulewa.

Zdjęcia w galerii

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34