Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Zapraszamy na Rekolekcje 33 DNI AD IESUM PER MARIAM

33-dniowe rekolekcje animowane przez Wspólnotę Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM od lat gromadzą wielu wiernych. W naszej parafii rozpoczną się 2 listopada.

Ten święty czas odnowy duchowej w naszym życiu prowadzi do decyzji, aby radykalnie zawierzyć się Matce Bożej po to, żeby potem z Nią przeżywać swoją wiarę i duchową drogę do Boga. Zwieńczeniem rekolekcji jest złożenie lub odnowienie uroczystego Aktu Ofiarowania się Jezusowi przez Maryję. „Szczęśliwa po tysiąc razy szczęśliwa jest dusza wolna, która poświęca się Jezusowi przez Maryję w niewolę miłości, wyzwolona przez Chrzest z tyrańskiej niewoli szatana!” - św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

Dla kogo są te rekolekcje?

Na rekolekcje zaproszone są wszystkie osoby. Osoby pragnące nie tylko pogłębić swoją wiarę, ale także wzmocnić intensywność jej przeżywania. Osoby, które nie mają relacji z Maryją, a chciałyby poznać Ją i doświadczyć Jej macierzyńskiej miłości, zaufać Jej potężnemu wstawiennictwu. Osoby, które doświadczyły już potęgi Maryi i wiedzą, że Ona jest niezawodną „ostatnią deską ratunku”. Osoby, które mają pragnienie pogłębienia relacji z Maryją, a przez Nią z Jezusem. Osoby, które poznały już słodycz Serca Maryi, kochają Ją i pragną postawić „kropkę nad i”, oddając się Jej całkowicie do dyspozycji, aby Ona mogła doprowadzić ich samych i ich bliskich do … Nieba!

Program rekolekcji

… oparty jest na metodzie św. Ludwika Marii Grignion de Montfort opisanej w „Traktacie o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny”. Każdy uczestnik otrzymuje niezbędne materiały rekolekcyjne (ofiara: 40 zł/os). Indywidualne ćwiczenia duchowe odprawia w oparciu o otrzymany osobisty przewodnik 33 DNI. Ad Iesum per Mariam.

Rekolekcje w naszej parafii

Rozpoczęcie 2 listopada (poniedziałek) Mszą św. o godz. 18.00, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja „Ad Iesum Per Mariam - Droga do świętości”, spotkanie organizacyjne oraz odbiór przewodników rekolekcyjnych „33 DNI. Ad Iesum Per Mariam...”.

Kolejne spotkania odbędą się: 14 listopada o godz. 17, 21 listopada o godz. 9, 28 listopada o godz. 9, 4 grudnia o godz. 18, 7 listopada o godz. 18. 8 grudnia w Święto Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 18 - Msza św. z Aktem Ofiarowania.

Szczegóły i zapisy: na stronie www.niewolnicyZmilosci.pl. Zgłoszenia przyjmujemy także w zakrystii.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13