Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Bierzmowanie'2021

alt

Stu młodych parafian w środę 5 maja przystąpiło do sakramentu Bierzmowania.

Podczas Bierzmowania ochrzczeni otrzymują, przez namaszczenie czoła i nałożenie ręki szafarza, dar Ducha Świętego. - Jeśli zaprosicie do waszego życia Ducha Świętego, nie ulegniecie sprzedawcom fałszywych iluzji, jak mówił papież Franciszek - do młodzieży, świadków Chrystusa w dzisiejszym niełatwym przecież świecie, zwrócił się biskup Tadeusz Bronakowski. - Oni wmawiają ci, że człowiek nowoczesny nie potrzebuje Pana Boga. Najgroźniejszą iluzją jest przekonanie, że istnieje w życiu łatwo osiągalne szczęście. Musicie nauczyć się odpowiedzialnego myślenia i mądrego podejmowania decyzji.

Ksiądz biskup przypomniał postać bł. Carlo Acutisa, który zmarł na białaczkę w wieku zaledwie 15 lat. Był autorem pobożnościowych stron internetowych m.in. o cudach eucharystycznych i o świętych katolickich. Eucharystię nazywał autostradą do nieba. Jego życiowym mottem były słowa: „Wszyscy rodzą się jako oryginały, ale wielu umiera jako fotokopie”. - On uczy nas, że o wartości człowieka nie decydują tytuły i zamożność - zauważył ksiądz biskup.

zdjęcia w galerii

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

 button-1

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22