Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

24-go stycznia w naszej parafii odbył się Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Przegląd otworzyli starosta Bogdan Pągowski i Proboszcz Parafii św. Wojciecha ks. Roman Karaś. Po słowach przywitania, uczniowie Zespołu Szkół nr 3 przeprowadzili dalszą cześć przeglądu Kolęd i Pastorałek.

Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

W konkursie wzięli udział, w czterech kategoriach wiekowych, przedstawiciele wszystkich gmin powiatu wyszkowskiego. Jury w składzie: dyr. Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Edyta Jarosz, instruktor artystyczny WOK „Hutnik” Irena Zdunek, kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Józef Bieganowski i organista parafii św. Wojciecha Krzysztof Zacharski.

W kategorii klas I – III zwyciężyli uczniowie z SP w Długosiodle - Michała Blocha, Kingi Nowak, Agaty Rosińskiej i Jakuba Rychlickiego, którzy wykonali utwór. II miejsce zajęła Ewa Koźlik z SP w Dębinkach, gm. Zabrodzie, III - Aleksandra Gołębiewska, Kinga Szymańska i Julia Kwiatkowska z SP5 w Wyszkowie.

W kategorii klas IV – VI zwyciężyli uczennice z SP w Porządziu, gm. Rząśnik - Karolina Zwolińska, Karolina Tarnażewska, Paulina Kowalska, Agata Deptuła i Michalina Ciecierska. Kolejne miejsca zajęli: Filip Balicki i Michał Laskowski z SP w Brańszczyku, oraz Sandra Przybysławska, Wiktoria Gajewska i Julia Undziakiewicz z SP1 w Wyszkowie.

W kategorii gimnazjalistów I miejscem jury nagrodziło Martynę Dąbkowską  i Karolinę Pujer ze szkoły w Rząśniku, II miejsce zdobył zespół z Gimnazjum w Długosiodle w składzie: Michał Gąsiewski, Jakub Sztych, Patrycja Wilczyńska, Karolina Sówka i Marianna Kubiak na III miejsce uczennice z Brańszczyka: Karolina Rogalska, Marta Dąbrowska, Natalia Rowińska i Katarzyna Poziemska.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Jury przyznało I miejsce zespołowi z ZS3: Ewie Rapacz, Natalii Iwańskiej, Monice Turek, Michałowi Ziajkowskiemu i Michałowi Gigoniowi, II - Patrycji Kuleszy z ZS1, III - Mai Samuel, Natalii Krajewskiej, Natalii Wóltańskiej, Filipowi Oleksiakowi i Michałowi Kosmali z ILO.

Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

Uczestników przeglądu i publiczność m.in. samorządowców gminnych i powiatowych, księży i siostry zakonne, nauczycieli i dyrektorów szkół zachwyciły wykonania pozakonkursowe - występy chórów nauczycieli SOS-W i uczniów ILO im K.C. Norwida w Wyszkowie.

 

 


 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13