Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Dzień skupienia dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych

alt

Pierwsza Komunia Święta i Komunia Rocznicowa to niezwykle ważne wydarzenia nie tylko dla dzieci, ale także ich rodziców. Dlatego zależy nam, by rodziny były dobrze przygotowane do uroczystości, które w naszej parafii odbędą się już niebawem. Stąd też pomysł na dzień skupienia połączony z festynem rodzinnym.

Pierwsza Komunia Święta i Komunia Rocznicowa to dla dziecka i jego rodziców szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka. Nasz dzień skupienia zaczęliśmy więc od rozważań na ten temat podczas Mszy św. z konferencją ks. Zbigniewa Borawskiego.

Potem przyszedł czas na wspólną zabawę podczas pikniku. Dzieci do woli szalały na dmuchańcach, w bańkach mydlanych i podczas wspólnych animacji, za których poprowadzenie bardzo dziękujemy naszej niezawodnej młodzieży. Dzięki rodzicom było mnóstwo słodkości, a zmarznięci mogli ogrzać się podczas pieczenia kiełbasek w ognisku. Najważniejsze jednak, że mogliśmy wspólnie spędzić trochę czasu, lepiej się poznać, porozmawiać i po prostu fajnie się razem bawić.

zdjęcia w galerii

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

 button-1

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Spotkania grup i wspólnot

grupy v2

Spotkania modlitewne

spotkania

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22