Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Dziękuję, że bronicie młodego pokolenia

"Martwi mnie, gdy widzę ludzi młodych, którzy „rzucili ręcznik” przed rozpoczęciem walki. Którzy się „poddali”, nie rozpocząwszy nawet gry. Którzy idą ze smutną twarzą, jak gdyby ich życie nie miało żadnej wartości” – słowa papieża Franciszka wypowiedziane podczas Światowych Dni Młodzieży przypomniał ks. biskup Tadeusz Bronakowski 11 stycznia, podczas dorocznego spotkania z nauczycielami w kościele św. Wojciecha.

- Te słowa pokazują, z jakimi wyzwaniami się mierzymy – zauważył ksiądz biskup, przytaczając także niepokojące dane na temat picia przez młodzież alkoholu. - Szkoła nie może jedynie kształcić, musi też wychowywać. Przed nauczycielami stoi też wiele wyzwań troski o trzeźwość młodego pokolenia. Dziękuję za waszą ofiarną pracę, że bronicie młodego pokolenia przed sprzedawcami fałszywych iluzji, jak powiedział papież Franciszek. Niech wam wszystkim Bóg obficie błogosławi.

Po Mszy św. nauczyciele, wychowawcy, dyrektorzy szkół, katecheci przeszli na spotkanie opłatkowe do Szkoły Podstawowej nr 1.

Zdjęcia w galerii

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22