Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Pielgrzymka niewidomych i słabowidzących

alt

Reprezentanci wyszkowskiego koła Polskiego Związku Niewidomych wzięli udział w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Niewidomych i Słabowidzących w dniach 6 – 9 września 2017 r. W tym roku gospodarzem pielgrzymki było sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w Lublinie.

Narodziny Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w Archikatedrze Lubelskiej sięgają mrocznych czasów stalinowskiego terroru i wiążą się z cudem, który wydarzył się 3 lipca 1949 roku. Jedna z zakonnic zauważyła wówczas na wiszącym w katedrze obrazie Matki Boskiej krwawe łzy. Wieści o wydarzeniu błyskawicznie rozeszły się po Polsce, ściągając do Lublina tysiące ludzi, którzy chcieli zobaczyć cud na własne oczy. Zaniepokojone wydarzeniami i wzrostem nastrojów religijnych komunistyczne władze otoczyły Lublin kordonem wojska, by odciąć miasto od świata.

W spotkaniu niewidomych w Lublinie wzięło udział 1.400 osób z całej Polski, w tym 21-osobowa grupa z wyszkowskiego koła Polskiego Związku Niewidomych wraz z proboszczem ks. kan. Romanem Karasiem.

Pielgrzymka połączona była ze zwiedzaniem Lublina, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, Kazimierza Dolnego, Nałęczowa. Pielgrzymi byli także w niemieckim obozie koncentracyjnym na Majdanku.

Zdjęcia w galerii

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22