Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

I Komunia Święta

Ponad 200 trzecioklasistów w niedzielę 13 maja w naszym kościele po raz pierwszy przyjęło Komunię Świętą.
Uroczystościom I Komunii Świętej, na trzech mszach, przewodniczył ks. Zbigniew Borawski, który przygotowywał dzieci do tego ważnego wydarzenia. Trzecioklasistom towarzyszyli bliscy i to do rodziców, podczas jednej ze Mszy św., w kazaniu zwrócił się ks. Adam Jabłoński: - Najczulej, jak można Bóg dzisiaj pochyla się nad każdym z tych dzieci. Te dzieci zostały wam powierzone. Bóg chciał, żeby dziecko urodziło się w tej konkretnej rodzinie. Wy ponosicie ogromną odpowiedzialność. Jeśli żyjecie złością lub nienawiścią, to ono już się tym karmi. Jeśli potraficie rozwiązywać problemy, to ono też tym żyje. Dzieci są takie, jacy wy jesteście. Jeśli pokazujecie im swój nieposkładany świat, to taki będzie również ich świat. Jeśli nie potraficie sobie poradzić, to wieczorem klękajcie i mówcie o tym Bogu, a zatroszczy się tak, że nawet w najśmielszych marzeniach nie będziecie sobie tego w stanie wyobrazić. Bóg wie wszystko, zna bóle, troski, kompleksy, ambicje, kredyty i zawartość portfela.
„Żeby dostać się do nieba, Jezusa do serca przyjmować trzeba” – powtarzały dzieci. – Jeśli będziecie o tym pamiętały, mam nadzieję, że spotkamy się w niebie – zapewnił ks. Zbigniew.

Zdjęcia w galerii

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22