Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Intencje 24 lutego -2 marca 2014 PDF Drukuj Email

INTENCJE MSZALNE

(24-2 Marzec 2014 r.)

Poniedziałek 24.II. 2014

6:30 -

6:30 - † Bogdan Ziajkowski(popogrzebowa)

7:00 - †

7:00 - †

18:00 - † Tadeusz Nowakowski int. od Rady Pedagogicznej i pracowników Szkoły Podstawowej w Osinnie

18:00 - † Henryk Paź(2 rocz. śm)

18:00 - † Tadeusz Karolewski(4 rocz. śm) i Halina Karolewska

 

Wtorek 25.II. 2014

6:30 -

7:00 - † Henryk Wróbel(popogrzebowa)

7:00 - † Regina Urbaniak

18:00 - O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Czesława Marchel w 30 rocz. Ślubu i ich dzieci

18:00 - † Stanisław(m) Książak(popogrzebowa)

18:00 - † Grzegorz Gąsiewski, za duszę w czyśćcu cierpiące

18:00 - † Czesławę(k) Kłębek i rodzinę Zwolińskich

 

Środa 26.II. 2014

6:30 -

6:30 - †

7:00 - † Wiktor i Jan Wypijacz int. od rodziny

7:00 - † Aleksandra Skrodzka

18:00 - † Jadwiga Mróz (6 rocz. śm), Józef(m) Milczarek

18:00 - † Tomasz Samselski(16 rocz.śm)

18:00 - † Rodziców Janina(3 rocz. śm) i Apolinary(10 rocz. śm) Kanabus

18:00 - † Anna Prusinowska(1 rocz. śm)

 

Czwartek 27.II. 2014

6:30 - † Marianna Grabska

6:30 - †

7:00 - † Eugeniusz Kurowski(10 rocz. śm)

7:00 - †

18:00 - O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Patryka Łuniewskiego z okazji 2 rocz. Urodzin i jego rodziców

18:00 - † Kazimiera(k) Paź (9 rocz. śm)

18:00 - † Antoni Karolewski i jego rodziców

18:00 - † Roman Kulesza imieninowa

 

Piątek 28.II. 2014

6:30 - † Rodziców Józefa(m) i Genowefe i braci Mariana i Jana Zawadzkich

6:30 -

7:00 - † Roman Goliński int. imieninowa

7:00 - †

18:00 - O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Bożeny z okazji imienin int. od dzieci i wnuków

18:00 - O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Księdza Proboszcza z racji imienin

18:00 - † Leokadia Augustyniak (3 rocz. śm)

18:00 - † Marian(m) i Kazimierz(m) Oleksiak

 

Sobota 1.III. 2014

6:30 - † Maria, Marek i Jan Seroka

6:30 - O Boże błogosławieństwo, zdrowie, wypełnienie planów Bożych, Dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla Martyny i Mariusza i ich dziecka

7:00 - † Barbara Chmielewska (gr)

7:00 - † Anna, Stanisław i Teresa Pastewka

9:00 - † Edward Gałązka, rodziców Gałązków i Krysiaków

16:00 - Ślub

17:00 - Ślub

18:00 - † Leokadia Szulc

18:00 - † Jan i Stanisław Mąka

18:00 - † Antoni i Janina Szymanik (gr)

 

Niedziela 2.III. 2014

6:30 - † Antoni i Janina Szymanik (gr)

8:00 - † Henrykę(k), Kazimierza(m) i Mieczysława(m) Wróbel

9:30 - † Janina Romańska (8 rocz. śm)

9:30 - † Teresa Pańczyk-Osińska(5 rocz. śm), syna Henryka i męża Eugeniusza

11:00 - † Mirosław(m) Polak int. imieninowa

11:00 - † Barbara Chmielewska (gr)

12:30 - O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Adama w 40 rocz. Urodzin i jego żony i dzieci

16:00 - † Henryk(m) Pakieła

18:00 - † Helena i Stanisław Stomczyńscy

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22