Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 15 lipca 2018

1. Dzisiaj XV niedziela zwykła.

2. W imieniu rodziny z Michalina, której spłonął dom, składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w zeszłą niedzielę. Zebraliśmy 9.160 zł.

3. W najbliższym czasie organizujemy pielgrzymki:

 • do sanktuarium w Oborach: wyjazd 28 lipca o godz. 5, koszt 50 zł. Zachęcamy wszystkich, szczególnie tych, co noszą szkaplerz. W spotkaniu będzie uczestniczył ojciec Manjackal
 • do Świętej Lipki: wyjazd 11 sierpnia na uroczystość 50-lecia koronacji obrazu Matki Bożej, odbędzie się ona z udziałem Episkopatu Polski. Wyjazd o godz. 5 rano 11 sierpnia, koszt 50 zł
 • do Torunia i Ostrowąsa: wyjazd 18 sierpnia o godz. 5 rano, koszt 60 zł
 • do Niepokalanowa: wyjazd 1 września z racji pierwszej soboty miesiąca oraz konsekracji Kaplicy Pokoju, w której będzie można stale adorować Najświętszy Sakrament. Wyjazd 1 września o godz. 6.30, koszt 25 zł.

4. Możemy też zapisywać się na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę w dniach 9 – 13 sierpnia. Przy zapisie podajemy adres zamieszkania, nr pesel, nr telefonu oraz wpłacamy 280 zł jako koszty pielgrzymki. Młodzież do 18. roku życia płaci 140 zł. (Zapisów dokonujemy po uiszczeniu opłaty!) Więcej informacji przy zapisie.

5. W poniedziałek 16 lipca (jutro) wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel, tradycyjnie nazywanej Matką Bożą Szkaplerzną. Zapraszamy na godz. 18 wszystkich, co noszą szkaplerz karmelitański i tych, którzy pragną go przyjąć, gdyż będzie taka możliwość.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

7. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

8. Kto chciałby zamówić Msze św. gregoriańskie na przyszły rok, prosimy o zgłaszanie się.

9. Przypominamy o odpowiednim stroju do kościoła. Ma być to ubiór godny spotkania z Królem Królów, naszym Panem Jezusem Chrystusem.

10. Trwa czas wakacji i urlopów. Starajmy się pamiętać o codziennej modlitwie, niedzielnej Eucharystii, o nawiedzeniu różnych sanktuariów, o udziale w pielgrzymkach: pieszych, rowerowych i autobusowych, o udziale w różnych rekolekcjach i dniach skupienia.

11. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Są wakacje, mamy nieco więcej czasu – można więc przyjść do Pana Jezusa, który nieustannie na nas czeka. Zachęcamy do wspólnej modlitwy o godz. 15 w godzinie miłosierdzia i o godz. 21 na Apelu Jasnogórskim.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13