Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 12 sierpnia 2018

1. Dzisiaj XIX niedziela zwykła.

2. Z racji drugiej niedzieli miesiąca dzisiaj o godz. 15.00przy rondzie ul. Sowińskiego koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji naszej Ojczyzny i naszego miasta.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać klerykowi Łukaszowi za głoszone do nas słowo Boże. Kleryk Łukasz po rocznym pobycie w naszej parafii wraca do Seminarium Duchownego w Łomży na dalszą formację. Pamiętamy o nim w naszych modlitwach, by wytrwał w powołaniu i otrzymał święcenia kapłańskie.

4. Zachęcamy do udziału w Apelach Jasnogórskich o godz. 21, aby duchowo łączyć się z tymi, którzy wyruszyli w pielgrzymce pieszej czy też rowerowej na Jasną Górę.

5. W środę 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w porządku niedzielnym. Poświęcenie owoców, zbóż i ziół na każdej Mszy Świętej, w Gulczewie o godz. 9.30.

6. W środę Msza Święta o godz. 18 w intencji pielgrzymów: pieszych, rowerowych i grupy białej. Po Mszy Świętej zapraszamy na ognisko.

7. W przyszłą niedzielę 19 sierpnia odpust ku czci Św. Rocha w Gulczewie. Uroczysta suma odpustowa o godz. 12.30.Zapraszamy do uczestnictwa.

8. W najbliższym czasie organizujemy pielgrzymki:

  • do Torunia i Ostrowąsa: wyjazd 18 sierpnia o godz. 5 rano, koszt 60 zł
  • do Niepokalanowa: wyjazd 1 września z racji pierwszej soboty miesiąca oraz konsekracji Kaplicy Pokoju, w której będzie można stale adorować Najświętszy Sakrament. Wyjazd 1 września o godz. 6.30, koszt 25 zł.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

10. Przypominamy o odpowiednim stroju do kościoła. Ma być to ubiór godny spotkania z Królem Królów, naszym Panem Jezusem Chrystusem

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34