Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 2 września 2018

1. Dzisiaj XXII niedziela zwykła.

2. Dzisiaj o godz. 11.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci, młodzieży i nauczycieli. Naszą modlitwą wypraszajmy Boże błogosławieństwo dla dyrekcji szkół, nauczycieli, wychowawców, katechetów, kapłanów, dzieci i młodzieży.

3. Dzisiaj także o godz. 12.30 Msza św. dożynkowa w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy do udziału, by dziękować Bogu za tegoroczne plony i zbiory.

4. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy ks. Dawida Rosińskiego – nowego wikariusza. Otoczmy go naszymi modlitwami, życzliwością i dobrocią, by pośród nas czuł się jak w domu.

5. Od dzisiaj będziemy przyjmować intencje na przyszły rok.

6. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:

 • pierwszy wtorek miesiąca: modlimy się do św. Michała Archanioła
 • pierwszy czwartek miesiąca: o godz. 18 modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne za wstawiennictwem św. Wojciecha i za adorujących Najświętszy Sakrament
 • pierwszy piątek miesiąca: Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00, 18.00, w Gulczewie o 16.30.

7. Zachęcamy do angażowania się w różne grupy i ruchy działające przy naszej parafii. Zapraszamy do scholii „Promyczki Jezusa” (próby w piątki o 17.00 i w niedziele o 10.00 w salce parafialnej), chóru (próby w każdą środę o godz. 19.00), do bycia ministrantem (zbiórki w soboty o 10.00), do wspólnoty Gloriosa Trinita, do Odnowy w Duchu Św., Kościoła Domowego, do Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Caritas parafialnego, grupy adorującej Najświętszy Sakrament, itp. Możliwości jest dość sporo, potrzeba tylko chęci.

8. W sobotę 8 września wypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, tradycyjnie zwane Matki Boskiej Siewnej. Msze św. wg porządku powszedniego. Zapraszamy do uczestnictwa.

9. Po wakacjach wznawiamy cykl „Wieczór zadumy”. W drugą sobotę miesiąca, po Mszy św. wieczornej (ok. 18.40) w podziemiach kościoła zapraszamy na seanse ciekawych i wartościowych filmów. W najbliższą sobotę zapraszamy na film o O. Kolbe „Dwie korony”.

10. W przyszłą niedzielę dożynki diecezjalne w Dąbrówce k. Ostrołęki. Naszą parafię będą reprezentować mieszkańcy Tulewa.

11. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 poświęcenie tornistrów.

12. Przypominamy, że przygotowanie do sakramentów św. odbywa się w parafii, tam gdzie się mieszka, a nie gdzie jest szkoła.

13. Prosimy rodziców dzieci z klas III, przygotowujących się do I Komunii św., a także kandydatów do sakramentu bierzmowania o odbiór deklaracji w zakrystii. Wypełnione deklaracje przynosimy do zakrystii do 9 września włącznie.

14. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

15. W najbliższym czasie organizujemy pielgrzymki:

 • 4 września: do św. Rozalii (rowerowa), wyjazd o godz. 7.30 sprzed kościoła
 • 8 września: do Wąsewa (rowerowa), wyjazd o godz. 7.30 sprzed kościoła
 • 9 września: do Loretto (piesza), wyjście o godz. 8.00. Osoby, które chcą wrócić autokarem, wpłacają 5 zł.
 • 29 września: do Wilna, wyjazd o godz. 2.00 rano, koszt 120 zł.

16. Organizujemy także 10-dniową, w dniach 12-22 października, pielgrzymkę do Hiszpanii, Francji i Portugalii. Odwiedzimy m.in. Lourdes Santiago de Compostelle, Fatimę, Porto, Barcelonę, Madryt. Zapisy do 10 września. Koszt 3650 zł.

17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

18. Proszono nas o ogłoszenie: 7 września w NZOZ PULS w Wyszkowie przy ul. Sikorskiego 27 odbędą się bezpłatne badania słuchu, zapisy w przychodni.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13