Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 7 października 2018

1. Dzisiaj XXVII niedziela zwykła.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać młodzieży z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia za posługę w naszej parafii. Po Mszy św. można do puszek złożyć ofiary na fundusz stypendialny, by wesprzeć zdolnych, a ubogich uczniów.

3. Trwa październik – miesiąc różańcowy. Maryja w swoich objawieniach wielokrotnie prosiła: „Módlcie się na różańcu”. Zachęcamy do odmawiania różańca w naszych domach, rodzinach, a także zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych w kościele:

  • dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30
  • dla dorosłych o godz. 17.30

4. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i Komunii Rocznicowej. A po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania. Po sumie adoracja i procesja wokół kościoła, o godz. 18.00 Msza św. za naszą Ojczyznę.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do dolnego kościoła na wieczór filmowy. Tym razem zapraszamy na film pt. „Bóg nie umarł 3”. Serdecznie zapraszamy.

6. Za tydzień o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszej Ojczyzny i naszego miasta.

7. Za tydzień 14 października – Święto Edukacji Narodowej. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30, by modlić się za wszystkich związanych z edukacją.

8. Przypominamy, że wyjazd na pielgrzymkę do Lourdes, Fatimy w piątek, tj. 12 października o godz. 17.00 sprzed naszego kościoła.

9. Kapelan szpitala w Wyszkowie zaprasza pracowników wszystkich zawodów medycznych oraz emerytowanych pracowników służby zdrowia na spotkanie z Krajowym Duszpasterzem Służby Zdrowia ks. Arkadiuszem Zawistowskim. Spotkanie odbędzie się 9 października o godz. 11.00 w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego.

10. W poniedziałek 15 października o godz. 12.00 w naszym kościele będzie Msza św. w intencji dzieci utraconych i ich rodzin. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa i modlitwy, by wspierać rodziny, które utraciły dzieci.

11. Szpital Powiatowy w Wyszkowie świętuje 55-lecie swego istnienia. Z tej okazji dyrekcja i pracownicy szpitala zapraszają wszystkich na uroczystą Mszę św. w dn. 18 października o godz. 18.00 sprawowana przez bp. Janusza Stepnowskiego w par. św. Wojciecha.

12. Organizowana jest pielgrzymka do Krakowa 20 października. Wyjazd o godz. 3 rano. Koszt 100 zł, w cenie jest obiad.

13. Planujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 6-13 marca 2019 r. Koszt 3640 zł + 200 dolarów. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 500 zł. Zapisy do 6 listopada.

14. Parafialny zespół Caritas informuje, że dn. 10 października 2018 (środa) w godz. od 12.00 do 16.00 będą przyjmowane zaświadczenia z OPS w Wyszkowie.

15. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

16. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

18. Wspólnota Gloriosa Trinita serdecznie zaprasza na Międzynarodową Kongregację Ruchu, która odbędzie się 20 października w Hali Sportowej WOSiR w Wyszkowie od godz. 10.00 do 20.30. Szczegóły wydarzenia znajdują się na plakatach, stronie internetowej i stronie parafialnej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34