Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 14 października 2018

1. Dzisiaj XXVIII niedziela zwykła.

2. Trwa październik – miesiąc różańcowy:

  • dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 16.30
  • dla dorosłych o godz. 17.30

3. Dzisiaj o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszej Ojczyzny i naszego miasta. O godz. 17.30 zapraszamy na różaniec, by się modlić za wszystkich związanych z edukacją z racji dzisiejszego Święta Edukacji Narodowej.

4. 15 października o godz. 12.00 w naszym kościele będzie Msza św. w intencji dzieci utraconych i ich rodzin. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa i modlitwy, by wspierać rodziny, które utraciły dzieci.

5. 18 października, w czwartek wypada święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia. Pamiętajmy o pracownikach służby zdrowia w naszych modlitwach. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 i na Mszę św. o godz. 18.00 sprawowaną przez bp. Janusza Stepnowskiego z okazji 55-lecia istnienia Szpitala Powiatowego w Wyszkowie.

6. 19 października wypada 34. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Po Mszy św. o godz. 18.00 ucałowanie relikwii.

7. Za tydzień o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

8. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na misję z racji niedzieli misyjnej.

9. Powoli zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych, o uporządkowaniu grobów i o modlitwie za zmarłych. Może twój bliski zmarły czeka na twoją modlitwę, na Mszę św., czeka na twoje nawrócenie. Można już składać ofiarę na tzw. wypominki, które są czytane w niedzielę przez cały rok.

10. Przypominamy o pielgrzymce do Krakowa 20 października. Wyjazd o godz. 3 rano.

11. Planujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii w dniach 6 - 13 marca 2019 r. Koszt 3640 zł + 200 dolarów. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 500 zł. Zapisy do 6 listopada.

12. Zakończyliśmy kolejny etap prac związanych z próbą likwidacji przecieków na dachu kościoła. Koszt prac 16.000 zł. Jeśli nie uda się zlikwidować przecieków, trzeba myśleć o wymianie dachu. Na dzień dzisiejszy firma twierdzi, że zlikwiduje przecieki.

13. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

14. Msza św. w intencji tych, co pielgrzymowali do Osuchowej będzie 13 listopada o godz. 6.30.

15. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

17. Wspólnota Gloriosa Trinita serdecznie zaprasza na Międzynarodową Kongregację Ruchu, która odbędzie się 20 października w Hali Sportowej WOSiR w Wyszkowie od godz. 10.00 do 20.30. Szczegóły wydarzenia znajdują się na plakatach, stronie internetowej i stronie parafialnej.

18. Proszono nas o ogłoszenie: Zakład Stolarski na ul. Świętojańskiej 175 poszukuje stolarzy do pracy.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie?

Ewangelia wg Św. Łukasza 9, 25