Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 21 października 2018

1. Dzisiaj XXIX niedziela zwykła.

2. Dzisiaj o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

3. Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje święte.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Międzynarodowej Kongregacji Ruchu Gloriosa Trynita.

5. W poniedziałek wypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 18.00 ucałowanie relikwii świętego.

6. W sobotę 27 października odbędzie się uroczysta Msza św. ku czci świętych i błogosławionych. Msza św. rozpocznie się pochodem z relikwiami świętych i błogosławionych, które mamy w naszym kościele. Po Mszy św. w dolnym kościele odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy do uczestnictwa i zaangażowania się. Prosimy rodziców, by pomogli dzieciom upodobnić się do któregoś ze świętych czy błogosławionych. Przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. nagroda za najładniejsze przebranie. Serdecznie zapraszamy w sobotę o godz. 18.00.

7. W przyszłą niedzielę 28 października wypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to także dzień imienin ks. bp. Tadeusza Bronakowskiego – pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć p. Annę Kozikowską ze Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi, która przybliży nam formę 33-dniowych rekolekcji przygotowujących do aktu ofiarowania Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi wg Św. Ludwika. Od przyszłej niedzieli można już na te rekolekcję się zapisywać. Rekolekcje rozpoczniemy 6 listopada.

9. Powoli zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych, o uporządkowaniu grobów i o modlitwie za zmarłych. Można już składać ofiarę na tzw. wypominki, które są czytane w niedzielę przez cały rok.

10. Zachęcamy do spowiedzi św. z racji Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Spowiadać się można w czasie różańca, tj. od godz. 17.30. Zachęcamy, by w intencji zmarłych ofiarować Komunię św. a także odpusty.

11. Planujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii w dniach 6-13 marca 2019 r. Koszt 3640 zł + 200 dolarów. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 500 zł. Zapisy do 06 listopada.

12. Msza św. w intencji tych, co pielgrzymowali do Krakowa, będzie 17 listopada o godz. 6.30.

13. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać mieszkańcom Michalina za ofiarę 860 zł.

14. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie?

Ewangelia wg Św. Łukasza 9, 25