Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 18 listopada 2018

1. Dzisiaj XXXIII niedziela.

2. Dzisiaj o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

3. W tym tygodniu wypada:

  • w środę 21 listopada wspomnienie ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Jest to także dzień imienin ks. bp Janusza Stepnowskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  • w czwartek 22 listopada wspomnienie św. Cecylii – dziewicy i męczennicy, patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Naszą modlitwą ogarnijmy naszego p. organistę, chór parafialny, zespół Gloriosa Trinita, scholę dziecięca Promyczki Jezusa.

4. Dzieci z klas 4-6 zapraszamy w piątki na Oazę Dzieci Bożych. Spotkanie o godz. 17.00 w salce parafialnej. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież na spotkania oazowe.
5. Dziś święcimy opłatki na nasze stoły wigilijne, które od poniedziałku będzie roznosił p. organista. W blokach p. organista będzie roznosił opłatki od godz. 16.30. Z powodu roznoszenia opłatków p. organista w kancelarii będzie od godz. 16.00 do 16.30. Przypominamy, że w naszej parafii opłatki rozprowadza tylko p. organista. Niech każda rodzina będzie otwarta na poświęcony opłatek.
6. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny.
7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół, i z racji wypominek. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.
8. Składamy serdeczne Bóg zapłać dla wszystkich, którzy reprezentowali naszą parafię na VII forum Wieczystej Adoracji w Katowicach.
9. Można się jeszcze zgłaszać na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii w dniach 6-13 marca 2019 r. Koszt 3640 zł + 200 dolarów. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 500 zł. Zapisy do końca listopada.
10. Organizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży do kina i lodowisko 1 grudnia. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii u ks. Zbigniewa.
11. W pierwszym tygodniu ferii zimowych, w dniach 27 stycznia – 3 lutego w Białym Dunajcu koło Zakopanego organizujemy obóz narciarski dla dzieci, młodzieży oraz rodzin. Więcej informacji i zapisy u ks. Dawida.
12. Organizujemy obóz zimowy w ferie, od 27 stycznia – 3 luty w Białym Dunajcu. Zapisy i bliższe informacje u ks. Grzegorza.
13. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.
14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3