Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 25 listopada 2018

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Uroczyste odnowienie aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana z wystawionym Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 18.00. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia można uzyskać odpust zupełny.

2. W tym tygodniu wypadają:

  • piątek 30 listopada: święto św. Andrzeja
  • pierwsza sobota miesiąca: Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 – Msza św. z różańcem i 18.00.
  • pierwsza niedziela miesiąca – po sumie adoracja, o 18.00 Msza św. za Ojczyznę.

3. W niedzielę 2 grudnia będziemy przeżywać 7. rocznicę śmierci ks. kan. Stanisława Szulca. Msza św. w intencji ks. kanonika odbędzie się o godz. 9.30. O godz. 15.00 na cmentarzu komunalnym, przy grobie ks. kanonika odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia, złożymy kwiaty i znicze. Zachęcamy do uczestnictwa i modlitwy w intencji ks. kanonika Stanisława Szulca.
4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent. Msze św. roratnie o godz. 7.00. Dodatkowo przez cały adwent zapraszamy dzieci i rodziców na msze roratnie codziennie o godz. 18.00. Przynosimy ze sobą lampiony. Za sumienny udział w roratach przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody. Codziennie dzieci otrzymują naklejkę i upominek, a wylosowane osoby zabierają na jeden dzień figurkę Matki Boskiej. Prosimy rodziców, by pomogli dzieciom w dotarciu do kościoła.
5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i Komunii Rocznicowej, a po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania.
6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 będzie uroczysta Msza św. w intencji kolejarzy z całej naszej diecezji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po Mszy św. będzie wspólne spotkanie w dolnym kościele.
7. W przyszłą niedzielę taca na WSD w Łomży.
8. Pan organista rozpoczął roznoszenie opłatków, z tego powodu sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać od godz. 16.00 do 16.30. Przypominamy, że w naszej parafii opłatki rozprowadza tylko pan organista.
9. Można się jeszcze zgłaszać na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii w dniach 6-13 marca 2019 r. Koszt 3640 zł + 200 dolarów. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę 500 zł. Zapisy do końca listopada.
10. Zapisanych na wyjazd do kina i na lodowisko informujemy, że wyjazd odbędzie się 1 grudnia o godz. 13.50 sprzed kościoła. Powrót ok. godz. 21.10. Rodziców zapisanych dzieci prosimy o napisanie zgody na wyjazd i dostarczenie do ks. Zbigniewa.
11. W pierwszym tygodniu ferii zimowych, w dniach 27 stycznia – 3 lutego organizujemy dwa obozy narciarskie w Białym Dunajcu, koło Zakopanego, dla dzieci, młodzieży oraz rodzin. Więcej informacji i zapisy u ks. Dawida albo ks. Grzegorza.
12. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, na kościół i z racji wypominek. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.
13. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.
14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
15. Proszono nas o ogłoszenie: 7 grudnia w NZOZ PULS w Wyszkowie, ul. Sikorskiego 27, od godz. 14.00 odbędą się bezpłatne badania słuchu. Zapisy prowadzi przychodnia.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie?

Ewangelia wg Św. Łukasza 9, 25