Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 9 grudnia 2018

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu.
2. Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Diecezjalnego Dnia Modlitw w intencji kolejarzy, a także w przygotowanie rekolekcji prowadzonych przez Odnowę w Duchu św. i tym wszystkim, którzy przygotowali i brali udział w 33 dniowych rekolekcjach.
3. Zachęcamy do udziału w roratach. Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00, dodatkowo będą Msze św. adwentowe dla dzieci o godz. 18.00, na tę Mszę św. zabieramy z sobą lampiony lub świece.
4. Dziś o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie przy ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.
5. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.
6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
7. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się w dniach 20, 21, 22 grudnia. Tak planujmy swój czas, by wziąć w nich udział. Rekolekcje będzie prowadził „Zespół Mocni w Duchu”.
8. W czwartek 13 grudnia wypada 37. rocznica wybuchu stanu wojennego. Zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny. Po Mszy św. krótki program artystyczny. Zapraszamy do udziału.
9. Pan organista zakończył roznoszenie opłatków. Kogo nie było w domu, a chciałby je jeszcze nabyć, może to uczynić po każdej Mszy św. na chórze, bądź w kancelarii parafialnej w godz. 16.00 – 17.45 u p. organisty.
10. Serdecznie zapraszamy 6 stycznia 2019 r. do wzięcia udziału w Uroczystości Objawienia Pańskiego, podczas której ulicami Wyszkowa przejdzie już po raz 5. Orszak Trzech Króli. Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 Mszą Świętą w kościele parafii pw. Św. Wojciecha, następnie po Mszy świętej zostanie utworzony orszak, który przejdzie na skwer Jana Pawła II do stajenki by, pokłonić się Dzieciątku i złożyć niesione dary. Mamy nadzieję, że nasze zaproszenie przyjmą organizacje pozarządowe, zespoły artystyczne, sportowcy, dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy i wszyscy mieszkańcy. Chcemy, żeby było to nasze wspólne święto i radość z narodzenia Dzieciątka Jezus. Jeżeli jest taka możliwość, prosimy o przygotowanie wg własnego pomysłu kolorowych strojów, aby nasz orszak był barwny i radosny.
11. Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy, by dziękować Najświętszej Maryi Pannie za miniony rok i prosić Ją o macierzyńską opiekę na rok następny. Wyjazd 31 grudnia o godz. 8.00. Z Częstochowy wyjazd o godz. 2.00 w nocy. Koszt 60 zł, zapisy w zakrystii.
12. W pierwszym tygodniu ferii zimowych, w dniach 27 stycznia – 3 lutego organizujemy dwa obozy narciarskie w Białym Dunajcu, koło Zakopanego, dla dzieci, młodzieży oraz rodzin. Więcej informacji i zapisy u ks. Dawida albo ks. Grzegorza.
13. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół i z racji wypominek. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.
14. Parafialny zespół Caritas informuje, że dn. 12.12.2018 w godz. 16.00 – 17.30 będą wydawane produkty żywnościowe dla rodzin, które jeszcze ich nie odebrały, a posiadają zaświadczenie z OPS w Wyszkowie.
15. Zachęcamy do nabywania świec Caritas na stół wigilijny w cenie 15 zł.
16. W poniedziałek o godz. 19.30 w kaplicy Najświętszego Sakramentu Msza św. wg rytu trydenckiego.
17. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Niech to będzie jedno z naszych postanowień adwentowych.
18. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34