Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 26 grudnia 2018

1. Dzisiaj II dzień świąt Bożego Narodzenia – wspomnienie św. Szczepana I męczennika. Msze św. w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona na KUL i cele edukacyjne diecezji.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie świąt Bożego Narodzenia. Bóg zapłać księżom wikariuszom i kapłanom posługującym w naszej parafii, p. organiście i chórowi, p. kościelnemu z całą ekipą, ministrantom za służbę liturgiczną, harcerzom, zespołowi Gloriosa Trinita, scholii dziecięcej Promyczki Jezusa. Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali żłóbek pod kierownictwem ks. Dawida. Bóg zapłać za ofiarowane mięso, wędliny, chleb i ciasto własnego wypieku. Bóg zapłać p. sołtysowi z Tulewa za ofiarowane choinki. Wszystkim za wszelką pomoc Bóg zapłać.

3. Bóg zapłać za ofiarowane dary na potrzeby ludzi ubogich.

4. Bóg zapłać za otrzymywane życzenia od osób indywidualnych, instytucji i urzędów.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół i z racji wypominek. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

7. W Sylwestra będzie Msza św. o godz. 24.00 na powitanie Nowego Roku. W Gulczewie o godz. 20.00. Zapraszamy do uczestnictwa.

8. W pierwszym tygodniu ferii zimowych organizujemy obozy narciarskie w Białym Dunajcu. Więcej informacji i zapisy u ks. Dawida albo ks. Grzegorza.

9. W czwartek 27 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterska zwaną kolędą. Pragniemy odwiedzić wszystkie rodziny naszej parafii, by wspólnie się pomodlić i wypraszać Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin. Na kolędę przygotowujemy stół bądź ławę nakryte białym obrusem. Na stole ustawiamy świece, krzyż, wodę święconą i kropidło oraz Pismo św. Dzieci i młodzież ucząca się zeszyty z religii.

W blokach zachęcamy, by, zwyczajem lat ubiegłych, na drzwiach umieścić obrazek tak, by ksiądz wiedział, kto przyjmuje po kolędzie. Zachęcamy, by księży odprowadzać do sąsiadów. Przy kolędzie można składać ofiary na kościół, które będą przeznaczone na wykończenie kaplic w tylnej części kościoła. Przy składaniu ofiar prosimy zaznaczyć, co jest na kościół, a co na kolędę. Kolędę na wioskach rozpoczynamy od godz. 9.00, w mieście od 16.00. (Dobrym zwyczajem jest przyjazd po księdza i odwiezienie po skończonej kolędzie).

Planowana kolęda w tym tygodniu:

 • czwartek 27 grudnia: Gulczewo (4 księży)
 • piątek 28 grudnia: Rybno (4 księży)
 • sobota 29 grudnia: Kręgi (4 księży), od 16.00: ul. 11 Listopada 2, 5, 7, 9
 • planowana kolęda na 31 grudnia: Tulewo Górne (3 księży)

10. Przypominamy, że wyjazd do Częstochowy 31 grudnia o godz. 8.00.

11. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Króli. Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 Mszą św. w naszym kościele, następnie zostanie utworzony orszak, który przejdzie na skwer Jana Pawła II do stajenki, by pokłonić się Dzieciątku. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wyszkowa i okolic, a szczególnie dzieci i młodzież.

12. Dzięki uprzejmości władz miasta, gminy i powiatu samochody w niedziele i święta możemy parkować przy urzędzie. Bóg zapłać za życzliwość.

13. Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety na rekolekcje zatytułowane: „Kobieta - królewski projekt”. Odbędą się w weekend od 11 do 13 stycznia 2019 r. w naszym kościele. Rekolekcje poprowadzi Sylwia Wilk – świecka ewangelizatora. Koszt rekolekcji 100 zł. Szczegóły dotyczące zapisów na plakatach wywieszonych przy wyjściu z kościoła lub u Ani Gołębiewskiej ze wspólnoty Gloriosa Trinita.

14. Mamy wolne intencje mszalne na najbliższe dni w tygodniu na godz. 6.30, 7.00

15. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3