Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 27 stycznia 2019

1. Dzisiaj III niedziela zwykła. Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. prof. Marianowi Jamiołkowskiemu za głoszone do nas Słowo Boże i wspólną modlitwę.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu kapeli Góralska Hora. Zapraszamy.

3. W tym tygodniu wypada:

  • pierwszy piątek miesiąca: Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00, w Gulczewie o 16.30

  • pierwsza sobota miesiąca, 2 lutego: święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie zwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. o godz. 6.30, 9.00, 11.00, 16.00 i 18.00. Poświecenie świec na każdej Mszy św. Prosimy o zabezpieczenie świec przed woskiem. Taca przeznaczona jest na klasztory klauzurowe.

  • pierwsza niedziela miesiąca: po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

4. We wtorek zakończyliśmy kolędę. Składamy serdeczne, staropolskie Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie, gościnność, posiłki, do domu nie wracaliśmy głodni. Bóg zapłać za różne rady i wskazówki duszpasterskie. Bóg zapłać tym, którzy nas zawozili i przywozili z kolędy. Bóg zapłać za organizowane obiady i kolacje. Bóg zapłać sołtysom za pomoc w organizowaniu kolędy na wioskach. Bóg zapłać za ofiary składane na kolędę i kościół. Wszystkim za wszelkie dobro, jakie doznaliśmy po kolędzie, składamy serdeczne Bóg zapłać. Jeśli kogoś z różnych racji nie było i pragnie, aby kolęda się odbyła i ksiądz pomodlił się i pobłogosławił mieszkanie i domowników, niech się zgłosi do zakrystii celem ustalenia terminu.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i z racji kolędy. Dziękujemy naszym parafianom, gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.

6. Bóg zapłać uczestnikom 33-dniowych rekolekcji, tzw. Niewolnikom Maryi za zakup figury Najświętszej Maryi Panny do naszego kościoła. Figurka będzie towarzyszyła nam w różnych świętach i nabożeństwach Maryjnych.

7. Ci, co zgłosili się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii proszeni są o dokonanie wpłaty całości kwoty do końca stycznia.

8. Ojcowie orioniści zapraszają na weekend małżeński: Jak zdobyć cie na nowo – Boży plan dla małżeństwa. Brańszczyk nad Bugiem. Więcej informacji u ojców orionistów.

9. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3