Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 18 listopada 2012


Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej

pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 18 listopada 2012 r.


 1. Dzisiaj XXXIII niedziela zwykła.
 2. Bóg zapłać ks. Adamowi Jabłońskiemu za głoszone dzisiaj przez całą niedzielę Słowo Boże. Tak jak potrafi i na ile nas stać wesprzyjmy dzieła, które podejmuje ks. Adam.
 3. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy ks. Grzegorza Delugę. Ks. Grzegorz będzie pełnił funkcję  kapelana naszego wyszkowskiego szpitala, a także będzie pomagał w naszej parafii.
 4. W środę tj. 21 listopada dzień swoich imienin obchodzi ks. bp. Janusz Stepnowski. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.
 5. W czwartek 22 listopada wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Naszą modlitwą ogarnijmy P. Organistę, chór parafialny, zespół GT, scholie dziecięcą i młodzieżową i tych wszystkich, którzy odpowiadają za muzykę i śpiew kościelny.
 6. W sobotę 24 listopada, z racji trwania Roku Wiary i św. Cecylii, o godz. 18.00 zapraszamy na „Wieczór chwały”, który poprowadzi zespół Uwielbienia OdNowa z Białegostoku. Zapraszamy wszystkich naszych parafian, mieszkańców Wyszkowa i okolic, ludzi młodych i starszych.
 7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Taca przeznaczona będzie na WSD w Łomży.
 8. W kościele trwają prace związane z układaniem mozaiki, a także prace malarskie i elektryczne związane z oświetleniem mozaiki i krzyża. Wydatki są dosyć duże – dlatego zwracamy się z prośbą by nie ustawać w ofiarności. Kto jeszcze nie złożył ofiary na ołtarz w tym roku – to niech tego dokona jeśli może. Kto nie składa ofiar na tacę – to może niech zacznie to czynić. Prosimy o zrozumienie, zaangażowanie i dalszą ofiarność. Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na tacę i na ołtarz.
 9. Z racji Roku Wiary w dzień powszedni na Mszy św. o godz. 6.30 i 7.00 po Ewangelii będzie chwila ciszy na rozważanie Ewangelii, zaś na Mszy św. o godz. 18.00 będzie głoszona krótka homilia.
 10. W tym tygodniu P. Organista rozpocznie roznoszenie opłatków, w blokach od godz. 16.30. opłatki możemy nabywać także u P. Organisty w kancelarii w godz. 16.00-16.30, bądź na chórze w kościele.
 11. W dniu 24 listopada w sobotę  o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich, którzy tworzą Podwórkowe Kółko Różańcowe Dzieci na spotkanie.
 12. Wyjazd  na lodowisko i do kina w sobotę o godz. 13.30 spod kościoła.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13