Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 25 listopada 2012

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 25 listopada 2012 r.

 

 1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym Roku Wiary zapytajmy siebie – jakie miejsce w moim życiu zajmuje Jezus Chrystus! Starajmy się Jezusa Chrystusa uznać za naszego Pana i Króla.
 2. Bóg zapłać ks. prof. WSD w Łomży ks. dr. Janowi Pieńkoszowi za głoszone do na Słowo Boże.
 3. Bóg zapłać Wspólnocie Droga Miłości i ks. Grzegorzowi za zorganizowanie wczorajszego koncertu, a także wszystkim, którzy w nim uczestniczyli.
 4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy czas Adwentu.
 5. Rekolekcje adwentowe planowane są na 20,21,22 grudnia.
 6. Roraty będą odprawiane codziennie o godz. 7.00. Dodatkowo będzie Msza św. adwentowa dla dzieci w środy o godz. 18.00. Dzieci prosimy o wykonanie lampionów i udział w roratach. /czeka na was specjalny gość/
 7. 1 grudnia I Sobota miesiąca. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 – z różańcem i 18.00. Na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy Kółka Różańcowe z naszej parafii. Po różańcu odbędzie się krótkie spotkanie.
 8. 28 listopada w środę o godz. 17.30 w Sali Biblioteki Miejskiej w Wyszkowie odbędzie się spotkanie z posłem Jackiem Sasinem i Henrykiem Kowalczykiem.
 9. Bóg zapłać wszystkim naszym parafianom i gościom za składane ofiary na tacę i na ołtarz.
 10. Na głównej ścianie ołtarzowej została położona mozaika, ściana też została pomalowana. W tym tygodniu planowane jest zamontowanie krzyża z figurą Pana Jezusa.
 11. Planujemy w głównym wejściu do kościoła umieścić duży krzyż, podobny jak w wejściu do kaplicy Najświętszego Sakramentu, oraz dwie duże marmurowe kropielnice. Może ktoś chciałby ufundować taki krzyż bądź kropielnice.
 12. Z racji Roku Wiary ks. bp. Janusz Stepnowski ogłosił miejsca i święta, w których można uzyskać odpust zupełny. Komunikat ten wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
 13. W przyszłą niedziele wypada I rocznica śmierci śp. Ks. Kan. Stanisława Szulca. Msza św. w Jego intencji będzie o godz. 12.30. Zapraszamy do uczestnictwa i do modlitwy. Po Mszy św. udamy się na cmentarz komunalny, by złożyć kwiaty i znicze. Bedze podstawiony autokar, który zawiezie chętnych na cmentarz.
 14. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.30 rozpoczynamy katechezę przedmałżeńską. Zachęcamy do uczestnictwa tych co nie mają kursu przedmałżeńskiego, a planują zawrzeć sakrament małżeństwa.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34