Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 3 marca 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 03.03. 2013 r.

 

 1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. Zapytajmy siebie w swoim sumieniu: jak przeżywam ten czas Wielkiego Postu, czy podjąłem jakieś postanowienia, czy uczestniczę w Drodze Krzyżowej i Gorzkich? Jeszcze mamy trochę czasu Wielkiego Postu – wykorzystajmy go jak najlepiej.
 2. Bóg zapłać Ks. dr. Janowi Pieńkoszowi profesorowi WSD w Łomży za Słowo Boże umacniające naszą wiarę.
 3. W poniedziałek 4 marca wypada Uroczystość św. Kazimierza Królewicza głównego patrona naszej prowincji, a także 7 rocznica święceń biskupich ks. bp. Tadeusza Bronakowskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 4. W czwartek I czwartek miesiąca o godz. 18.00 modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, a także w intencji naszej Ojczyzny. Modlimy się za wstawiennictwem św. Wojciecha i św. Stanisława.
 5. W niedzielę Palmową przeżywamy Światowe Dni Młodzieży. W naszej diecezji w tym roku spotkanie młodzieży odbędzie się w Łomży w dn. 23-24 marca. Organizujemy wyjazd na to spotkanie. Zapisy u ks. Łukasza.
 6. Wspólnota Rodzin „Droga Miłości” działająca przy naszej parafii zaprasza małżeństwa na weekend o komunikacji małżeńskiej w dniach 15,16,17 marca. Bliższe informacje na plakatach.
 7. Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym działające w naszym mieście zapraszają na wspólną modlitwę w intencji naszego miasta i Ojczyzny. Modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w przyszłą niedziele przy rondzie na ul. Sowińskiego przy krzyżu.
 8. Próba scholii dziecięcej w piątek po drodze krzyżowej o godz. 16.00.
 9. Caritas działająca przy naszej parafii informuje że w dniach 04.03.2013, godz. 9.00 – 14.00 oraz 05.03.2013 od 12.00 – 17.30, wydawane będą produkty żywnościowe dla potrzebujących rodzin na podstawie aktualnych zaświadczeń wydanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej.
 10. Do nabycia są paschaliki Wielkanocne w cenie 5 zł.
 11. Po zimowej przerwie wznawiamy działanie „Wieczoru zadumy”. W najbliższą sobotę o godz. 17.00 projekcja filmu pt. „Duch”. Zapraszamy do podziemi kościoła.

 

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22