Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 31 marca 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 31.03. 2013 r.

 

1. Dzisiaj I Dzień Świąt Wielkanocnych. Taca przeznaczona jest na KUL i cele edukacyjne diecezji.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie świąt Wielkanocnych. Bóg zapłać ks. wikariuszom i wszystkim Kaplanom posługującym w naszej parafii, p. organiście i chórowi, p. kościelnemu z ekipa i tym co wykonali grób i ciemnicę. Bóg zapłać ministrantom i asyście procesyjnej, strażakom z Rybna, ułanom, kółkom różańcowym za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać za dary na paczki dla biednych.

3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego odprawiana jest o godz. 15.00.

4. W przyszłą Niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i rozważanie Męki Pańskiej. Modlitwy poprowadzi wspólnota Droga Miłości z ks. Grzegorzem. Będzie możliwość ucałowania relikwii św. s. Faustyny. Przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby Caritas.

5. Przypominamy, że piątek dla katolików jest dniem pokutnym, dniem Meki i Śmierci Pana Jezusa, dlatego w piątki nie urządzamy zabaw, dyskotek i wesel.

6. Tak, jak co roku organizujemy pielgrzymkę do Osuchowej. Wyjście 2 maja o godz. 7.00. msza św. w Osuchowej po dojściu pielgrzymki o godz. 18.00. powrót autokarem po sumie o godz. 12.00. wpisowe 15 zł. Odpowiedzialny ks. Łukasz.

7. Będzie organizowana także rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę w wakacje. Odpowiedzialny ks. Zbigniew.

8. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:

 • I czwartek miesiąca – po Mszy św. o godz. 18:00 modlitwy za wstawiennictwem Św. Wojciecha za Ojczyznę i o powołania kapłańskie i zakonne;
 • I piątek miesiąca – Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i o 18.00 a w Gulczewie o godz. 14.30.
 • I sobota miesiąca Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i 18.00. Zachęcamy do udziału KR oraz dzieci należące do Podwórkowego Kółka Różańcowego.
 • I niedziela po Mszy św. o godz. 12.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

9. Organizujemy wyjazd wakacyjny nad morze dla dzieci i młodzieży w dniach 15 – 21 lipca. Planowany koszt ok. 490 zł. Zapisy i bliższe informacje u ks. Zbyszka. Zapisy do końca kwietnia.

10. W dniu 08 kwietnia w święto Zwiastowania Pańskiego, będziemy obchodzić dzień Świętości Życia. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian, rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w Mszy św. w intencji życia i rodzin, sprawowanej pod przewodnictwem J. E. ks. bp. Tadeusza Bronakowskiego o godz. 18.00 w kościele pw. Św. Idziego. Po uroczystej Mszy św. odbędzie się Marsz Życia ulicami naszego miasta do kościoła św. Rodziny, gdzie na koniec, każdy kto zechce będzie mógł podjąć duchowa adopcje w intencji dziecka nienarodzonego i zagrożonego aborcją.

11. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Jest to cykl siedmiu co tygodniowych spotkań. Zaczynamy 12 kwietnia o godzinie 19.00, w kaplicy wieczystej adoracji. Jedno spotkanie będzie trwało około 1,5 godziny. Tematem  rekolekcji jest odkrywanie prawdy o miłości Pana Boga oraz prawdy o sobie. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13