Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 7 kwietnia 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 07.04. 2013

 1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz.15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i rozważanie Męki Pańskiej. Modlitwy poprowadzi wspólnota Droga Miłości.
 2. Bóg zapłać ks. Łukaszowi za wygłoszone do nas Słowo Boże.
 3. Przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Caritas.
 4. Tak, jak co roku organizujemy pielgrzymkę do Osuchowej. Wyjście 2 maja o godz. 7.00. Msza św. w Osuchowej po dojściu pielgrzymki o godz. 18.00. Powrót autokarem po sumie następnego dnia o godz. 12.00. Wpisowe 15 zł. Zachęcamy do uczestnictwa i wcześniejszego zapisywania się. Odpowiedzialny ks. Łukasz.
 5. Będzie organizowana także rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę w dn. 9.08 – 13.08.2013. Odpowiedzialny ks. Zbigniew.
 6. Organizujemy wyjazd wakacyjny nad morze dla dzieci i młodzieży w dniach 15 – 21 lipca. Planowany koszt ok. 490 zł. Zapisy i bliższe informacje u ks. Zbyszka. Zapisy do końca kwietnia.
 7. Jutro tj. 8 kwietnia wypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, będziemy obchodzić dzień Świętości Życia. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian, rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w Mszy św. w intencji życia i rodzin, sprawowanej pod przewodnictwem J. E. ks. bp. Tadeusza Bronakowskiego o godz. 18.00 w kościele pw. Św. Idziego. Po uroczystej Mszy św. odbędzie się Marsz Życia ulicami naszego miasta do kościoła św. Rodziny, gdzie na koniec, każdy kto zechce będzie mógł podjąć duchowa adopcje w intencji dziecka nienarodzonego i zagrożonego aborcją.
 8. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Nowego Życia w Trójcy Świętej. Jest to cykl siedmiu co tygodniowych spotkań. Zaczynamy 12 kwietnia o godzinie 19.00, w kaplicy wieczystej adoracji. Jedno spotkanie będzie trwało około 1,5 godziny. Tematem  rekolekcji jest odkrywanie prawdy o miłości Pana Boga oraz prawdy o sobie. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Serdecznie zapraszamy.
 9. Przypominamy, że I Komunia św. wypada – 12 maja, Komunia Rocznicowa – 26 maja, Bierzmowanie – 14 maja, zaś odpust parafialny ku czci św. Wojciecha – 28 kwietnia.
 10. Próby do I Komunii św. we wtorek 09.04 – kl. IIb, IId i Kręgi; w środę 10.04 – IIa, IIc i Rybno, o godz. 16.30.
 11. W przyszłą Niedzielę taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Opłata za ogrzewanie kościoła za miesiąc marzec wynosi 4906 zł.
 12. W przyszłą Niedzielę o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji naszego miasta i Ojczyzny, przy rondzie przy krzyżu ul. Sowińskiego.
 13. Zapraszamy na „Wieczór zadumy”, w sobotę o godz. 16.30 w podziemiach kościoła.
 14. Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w sobotę o godz. 10.00 w salkach. Obecność obowiązkowa.
 15. 10 kwietnia o godz. 18.00 Msza św. w intencji tych, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem.
 16. W dniu 12.04. o godz. 17.00 w Sali WOK Hutnik w Wyszkowie odbędzie się otwarte spotkanie z Przewodniczącym Zespołu Parlamentarnego ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej – Antonim Macierewiczem. W spotkaniu weźmie także udział Poseł Henryk Kowalczyk.
 17. Koło Caritas informuje, że w dn. 10.04 – w godz. 9.00 – 14.00 i 11.04 – w godz. 12.00 – 17.00, będą wydawane produkty żywnościowe dla rodzin z naszej parafii, potrzebujących pomocy na podstawie zaświadczeń wydanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Wyszkowie na 2013 r.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie?

Ewangelia wg Św. Łukasza 9, 25