Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 21 kwietnia 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 21.04. 2013 r.

 

 

 1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna – tzw. Niedziela Dobrego Pasterza – módlmy się o powołania kapłańskie i zakonne, także o powołania z naszej wspólnoty parafialnej.
 2. We wtorek 23.IV. wypada Uroczystość św. Wojciecha BM, patrona naszej parafii. Po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwy do św. Wojciecha i ucałowanie relikwii.
 3. Odpust ku czci św. Wojciecha będzie w przyszłą Niedzielę. Uroczysta suma odpustowa o godz. 12.30, zapraszamy asystę. Po sumie ucałowanie relikwii św. Wojciecha.
 4. Zachęcamy do udziału w pielgrzymowaniu, szczególnie w tym Roku Wiary – by umacniać swoja wiarę i na modlitwie wypraszać potrzebne łaski dla siebie i innych. Przypominamy, że pielgrzymka do Osuchowej wychodzi 2 maja o godz. 7.00. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
 5. W poniedziałek 22 kwietnia o godz. 18.00 w parafii św. Idziego rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu św. pod chórem wyłożone są karteczki ze szczegółowymi informacjami. Serdecznie zapraszamy.
 6. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół.
 7. Zachęcamy do składania ofiar na kościół. W tym roku planowane jest wykonanie II etapu prac, tzn. kurtyn bocznych. Ściany zostaną obłożone płytami granitowymi. Z jednej strony na tle pieśni Bogurodzicy będzie obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, a z drugiej św. Wojciech. Prosimy o dokonanie zbiórek w poszczególnych wioskach, blokach, ofiary można składać w zakrystii, bądź złożyć w kopercie na tacę.
 8. Planowane jest jeszcze zabezpieczenie cegieł na zewnątrz kościoła, tak, aby cegła nie wciągała wody, a jeśli starczy środków dalsza wymiana okien na plebanii i docieplenie plebanii.
 9. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszego Hospicjum, wolontariusze i Koła Przyjaciół Wyszkowa przed kościołem będą rozprowadzać żonkile – „kwiat nadziei”. Ofiary za żonkile przeznaczone będą na potrzeby Hospicjum.
 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22