Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 5 maja 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 05.05. 2013 r.

 

 1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.
 2. Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Zachęcamy do odmawiania Litanii do Najświętszej Maryi Panny w domach, przy kapliczkach i w kościele. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do uczestnictwa.
 3. W środę 8 maja Uroczystość św. Stanisława BM patrona Polski. Jest to także dzień imienin ks. bp. Stanisława Stefanka, a także naszego ks. prof. dra hab. Stanisława Białego. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Naszą modlitwą ogarnijmy też śp. Ks. Kan. Stanisława Szulca. Po Mszy św. o godz. 18.00 ucałowanie relikwii sw. Stanisława.
 4. W sobotę 11 maja o godz. 9.00 spowiedź dzieci przystępujących do I Komunii św.
 5. W przyszłą Niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii św. Z tej racji będzie zmieniony porządek Mszy św. Msze św. będą o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 12.00, 16.00 i 18.00. Msza św. Komunijna o godz. 10.00 i 12.00.
 6. Dzisiaj o godz. 16.00 rozpoczynamy Nowennę do Ducha św. przed sakramentem Bierzmowania. Obecność obowiązkowa. W dni powszednie Nowenna po Mszy św. o godz. 18.00. Kandydaci do Bierzmowania, świadkowie oraz rodzice proszeni są o korzystanie ze spowiedzi w czasie Nowenny, podczas Mszy św. o godz. 18.00.
 7. Egzamin dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania, który przeprowadzi przedstawiciel Kurii Diecezjalnej w Łomży będzie w czwartek o godz. 17.00.
 8. W przyszłą Niedzielę o godz. 15.00 przy rondzie na ul. Sowińskiego Koronka Do Miłosierdzia Bożego w intencji naszego miasta i Ojczyzny.
 9. Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Czuwaniu Odnowy w Duchu św. na Jasnej Górze. Wyjazd 18 maja. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
 10. Bóg zapłać za przywiezioną korę.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na tacę. Mieszkańcy z ul. 3 Maja 18 ofiarowali 370 zł. Zachęcamy pozostałe wioski i bloki do zbierania ofiar. Ofiary na kościół możemy też składać w kopercie na tacę. Jeśli chcemy kontynuować dalsze prace, które są zaplanowane, to potrzeba trochę jeszcze większego naszego zaangażowania.
 12. Firma „Uśmiechnij się” – służy pomocą. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3