Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 9 czerwca 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 09.06. 2013 r.

 

1. Dzisiaj X Niedziela Zwykła.

2. W naszej parafii przeżywamy dzisiaj dwie ważne uroczystości:

  • O godz. 12.30 – posłanie misjonarki s. Katarzyny Jakubczak, która wyjeżdża na misje do Kenii. Otoczmy siostrę naszymi modlitwami, a także ofiarami, które siostry zbierają po każdej Mszy św.
  • O godz. 18.00 – Msza św. prymicyjna Ks. Piotra Połomskiego, pochodzącego z Rybienka Leśnego. Ks. Piotr odprawi Msze św. i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.

3. Dzisiaj poświęcenie pól o godz. 14.00 w Rybnie i Gulczewie, zaś w przyszłą Niedzielę o godz. 14.00 Kręgi Nowe i Tulewo Górne.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na tacę. Mieszkańcy Rybna ofiarowali na kościół 3500 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Został zakupiony środek, który zabezpiecza cegły przed wciąganiem wody. Środkiem tym pomalujemy kościół z zewnątrz. Naprawy także wymaga pokrycie dachowe nad Caritasem i dolną zakrystią. Koszt ok. 20.000 zł.

6. Zapraszamy dziś o godz. 15.00 na Koronkę Miłosierdzia Bożego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny, przy rondzie ul. Sowińskiego.

7. Zgodnie z reformą rządową i zaleceniem naszego ks. bp. I Komunia dzieci, które pójdą do I klasy od września 2013 roku, będzie w III klasie. Ci zaś którzy obecnie są w I klasie będą mieli komunie bez zmian czyli w II klasie.

8. Dzieci i młodzież zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty na zakończenie roku szkolnego. Rodziców prosimy, by troszczyli się o religijne wychowanie dzieci.

9. W przyszłą Niedzielę taca na WSD w Łomży.

10. W dniach 9 – 13 sierpnia wyrusza rowerowa pielgrzymka do Częstochowy. Możemy zgłaszać swój udział. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszenia. Zapisy dokonujemy w zakrystii po uiszczeniu opłaty w wysokości 200 zł.

11. Ci, którzy zapisali się na wyjazd do Warszawy, na spotkanie modlitewne 06.lipca, proszeni są o dokonanie opłat.

12. Siostry Misjonarki Świętej Rodziny zapraszają młodzież żeńską, na rekolekcje. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

13. Dziś w Porządziu odbywa się festyn parafialny. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

14. Dziś o godz. 14.00 w Hali Sportowej WOSiR na osiedlu Polonez odbędzie się Koncert Charytatywny. Celem koncertu jest zebranie środków materialnych na leczenie i rehabilitację Maksa Siuchty, 5-letniego chłopca z Wyszkowa z chorobą nowotworową.

15. W dniu 22.06 br. organizujemy wyjazd do Płonki na Diecezjalne Spotkanie Młodzieży. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.

16. We wtorek 11.06.2013, w parafii św. Idziego, o godz. 17.00, odbędzie się spotkanie katechetów.

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22