Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 14 lipca 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 14.07. 2013 r.

 

 1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła.
 2. Trwa czas urlopów i wyjazdów. Starajmy się pamiętać w czasie wakacji o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie. Nie zapominajmy o odwiedzaniu miejsc świętych, o pielgrzymce na Jasną Górę – pieszej i rowerowej.
 3. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.
 4. Dalsze prace związane z wykończeniem wnętrza naszego kościoła, tzw. drugi etap według zapowiedzi firmy rozpoczniemy w październiku.
 5. 25 sierpnia planujemy zorganizować festyn rodzinny "Mam serce - pomagam" Celem Festynu jest zbiórka pieniędzy na wyprawki szkolne dla dzieci z biednych rodzin. W imieniu dzieci prosimy o pomoc. Mile widziane są różne gadżety, zabawki i produkty, które mogą być wykorzystane na nagrody, loterię i licytacje. Możemy je przynosić na plebanię lub do zakrystii. Wszystkich z dobrymi pomysłami i chcących zaangażować się w przygotowanie festynu zapraszam do udziału. Za okazaną życzliwość już z góry dziękujemy.
 6. Koło Caritas informuje, że w dniach: 17.07.2013 zaraz po przywiezieniu towaru, oraz 18.07.2013 od godz. 9.00 – 16.00, będą wydawane produkty żywnościowe dla rodzin potrzebujących pomocy z naszej parafii.
 7. Można się jeszcze zgłaszać na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się w następną niedzielę, 21.07 po mszy św. o godz. 18.00.
 8. Zapraszamy do obejrzenia filmu: „October Baby”, który będzie wyświetlony w podziemiach naszego kościoła. film porusza aktualne problemy moralne. Zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież.

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34