Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 21 lipca 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 21.07. 2013 r.

 1. Dzisiaj XVI niedziela zwykła.
 2. W czwartek 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących, w tym dniu pan Organista obchodzi swoje imieniny, pamiętajmy o nim w swoich modlitwach.
 3. W piątek 26 lipca wspomnienie Joachima i Anny rodziców NMP - pamiętajmy w tym dniu o naszych rodzicach i dziadkach dziękując im za miłość, wiarę i wychowanie, prośmy Boga o obfitość łask dla nich na dalsze lata ich życia.
 4. Poświecenie pojazdów w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.
 5. Ofiary, które złożymy w czasie poświęcenia pojazdów przeznaczymy na dalsze prace wykończeniowe ołtarza.
 6. Dzisiaj o godz. 17:00 w podziemiach naszego kościoła zostanie wyświetlony film „October baby”. Zapraszamy na ten film wszystkich, a szczególnie ludzi młodych, film porusza aktualne problemy moralne.
 7. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00, spotkanie dla pielgrzymów wyruszających na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy.
 8. Zapraszamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce do Częstochowy, opiekunem duchowym na szlaku pielgrzymim z naszej parafii będzie ks. Łukasz,  zapisy w zakrystii.
 9. Szukamy osoby która chciałby ufundować pateny trzymane przez ministrantów w czasie rozdzielania komunii św. za wszelką życzliwość z góry dziękujemy.
 10. Prosimy zwrócić uwagę na gesty liturgiczne, wielu z nas zamiast klękać kuca, znaki zewnętrzne pomagają nam bardziej przeżyć ofiarę Mszy św. i są moim świadectwem wiary. W liturgii kościoła nie ma postawy "kucanej", klękamy na dwa kolana, a przyklękamy na jedno kolano. Uczmy się sami właściwych postaw liturgicznych i wpajajmy je naszym dzieciom.
 11. W sierpniu z racji odpustu ku czci MB Częstochowskiej organizujemy festyn parafialny, ofiary składane za fanty w loterii przeznaczone będą na wyprawki szkolne dla biednych dzieci z naszej parafii. Prosimy o przynoszenie fantów na loterię w postaci np.: zabawek, gier, plansz, lub inne rzeczy.
 12. W sobotę 27 lipca br. o godz. 17:00 w WOK „HUTNIK” po raz kolejny odbędzie się projekcja filmu „October baby” - Życie jest piękne. Film opowiada o 19-letniej Hannach, dziewczynie odkrywającej, że urodziła się w trakcie aborcji, którą cudem przeżyła. Wstęp bezpłatny. Na projekcję serdecznie zapraszają organizatorzy.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3