Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 28 lipca 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 28.07. 2013 r.

 1. Dzisiaj XVI niedziela zwykła
 2. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: pierwszy czwartek o godz. 18:00 modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne za wstawiennictwem św. Wojciecha, pierwszy piątek Mszę św. o godz. 6:30, 7:00, 16:00 i 18:00, w Gulczewie o godz. 14:30, pierwsza sobota Mszę św. o godz. 6:00, 7:00, 9:00 i 18:00, pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 12:30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. 3 sierpnia w sobotę wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 6:00, intencje z 6:30 będą odprawione o godz. 6:00. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce, ci którzy nie mogą pójść zapraszamy do zapisywania się do Grupy Białej i modlitwy za pielgrzymów. Zapraszamy do udziału w Apelu Jasnogórskim w czasie trwania pielgrzymki.
 4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i kościół wszystkim naszym parafianom i tym co chodzą do naszego kościoła.
 5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na KUL i cele edukacyjne diecezji.
 6. Dzisiaj po każdej Mszy św. święcimy pojazdy.
 7. Miesiąc sierpień to czas pielgrzymek, czas ważnych wydarzeń historycznych, zachęcamy do podjęcia abstynencji i trzeźwości w tym miesiącu.
 8. W sierpniu w dzień odpustu MB Częstochowskiej organizujemy festyn parafialny, prosimy o przynoszenie fantów na loterię w postaci zabawek, książek…, dochód przeznaczony zostanie na wyprawki do szkoły dla dzieci z biednych rodzin naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3