Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 18 sierpnia 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 18.08. 2013 r.

 

1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy gromadzili się na Apelu Jasnogórskim i modlili się za pielgrzymów pieszych i rowerowych. Szczególne Bóg zapłać ks. Grzegorzowi, który prowadził Apele Jasnogórskie. Bóg zapłać ks. Łukaszowi i ks. Zbigniewowi za udział w pielgrzymkach pieszej i rowerowej.

3. W poniedziałek tj. 19 sierpnia o godz. 15.00 w salce katechetycznej na plebanii odbędzie się spotkanie dotyczące naturalnego leczenia chorób kręgosłupa, stawów, nadciśnienia i cukrzycy. Przy wyjściu z kościoła pod chórem są druki z zaproszeniem.

4. W sobotę 24 sierpnia rozpoczynamy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Porządek Mszy św. w sobotę: o godz. 6.30, 9.00, 11.00 i 18.00. W niedzielę porządek niedzielny. W poniedziałek Uroczystość Odpustowa ku czci MB Częstochowskiej. Msze św. o godz. 6.30, 9.00, 11.00 i 18.00. Suma odpustowa o godz. 11.00. zapraszamy asystę. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach, niech te dni - sobota, niedziela i poniedziałek - będą dniami modlitwy, korzystania z sakramentów św. Zachęcamy do spowiedzi szczególnie dzieci i młodzież z racji niedługo rozpoczynającego się roku szkolnego.

5. W niedzielę 25 sierpnia, po Mszy św. o godz. 9.30 rozpoczniemy festyn parafialny. Przewidzianych jest wiele atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy wszystkich, szczególnie rodziców z dziećmi. Dochód z festynu przeznaczony będzie na wyprawki szkolne dla dzieci z biedniejszych rodzin. Zachęcamy do aktywniejszego zaangażowania się w przygotowanie festynu. Możemy jeszcze przynosić różne gadżety, zabawki i produkty, które mogą być wykorzystane na nagrody, loterię i licytacje. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu festynu znajdziemy na plakatach i na stronie parafialnej.

6. W najbliższym czasie będą organizowane pielgrzymki:

 

  • Piesza do św. Rozalii - 3-4 września (wyjście godz. 6.00)
  • Piesza do Loretto - 8 września (wyjście godz. 8.00)
  • Rowerowa do Wąsewa - 8 września (wyjazd godz. 7.00)

 

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13