Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 8 września 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 08.09. 2013 r.

 

 1. Dzisiaj XXIII Niedziela zwykła, a jednocześnie Święto Narodzenia NMP – zwane popularnie świętem MB Siewnej.
 2. Dzisiaj odbywają się uroczystości odpustowe w Loretto – gdzie idzie pielgrzymka piesza i w Wąsewie – gdzie jadą pielgrzymi rowerowi. Pamiętajmy o pielgrzymach w naszych modlitwach.
 3. Przypominamy, że dla dzieci Msza św. jest o godz. 11.00, zaś dla kandydatów do Bierzmowania o godz. 16.00.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 poświęcenie przyborów szkolnych.
 5. Prosimy o składanie deklaracji przez rodziców dzieci, które idą do I Komunii św. i przez kandydatów do Bierzmowania. Deklaracje są do odbioru w zakrystii. Wypełnione deklaracje przynosimy w przyszłą niedzielę. Deklaracje składamy do końca września. Jeśli ktoś nie złoży deklaracji do końca września tzn., że w tym roku nie chce przystąpić do sakramentu Bierzmowania i I Komunii św.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystępują do I Komunii św. i Komunii Rocznicowej, a po Mszy św. o godz. 16.00 z rodzicami kandydatów do Bierzmowania.
 7. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji miasta i naszej Ojczyzny.
 8. W związku z inicjatywą Obywatelską „Jeden z nas” Kuria Diecezjalna w Łomży zwraca się z prośbą o pomoc w zbieraniu podpisów pod obywatelską inicjatywą służącą ochronie życia. Biorąc udział w tej akcji możemy wpływać na kształt prawa w Europie. Chodzi o to by z budżetu Unii Europejskiej zaprzestać finansowanie aborcji i doświadczeń na embrionach ludzkich. Podpisy można składać w zakrystii bądź przy wyjściu z kościoła. Karty do podpisu są wyłożone na stolikach. Podpisy są zbierane w całej Unii Europejskiej.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.
 10. Spotkanie katechetów naszej parafii w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
 11. Po wakacyjnej przerwie serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na „Wieczór zadumy”, do podziemi naszego kościoła w najbliższą sobotę po Mszy św. wieczornej. Będzie wyświetlany film pt.: „Odważni” - ten film powinien obejrzeć każdy ojciec.
 12. Wspólnoty wsparcia Al. – Anon „Klucz” i „Radość Życia” oraz grupy AA „Horyzont” serdecznie zapraszają na świętowania i dzielenia się doświadczeniem z trzeźwego życia, które odbędzie się 14 września. O godz. 18.00 Droga Krzyżowa, o 19.00 Msza św. w kościele św. Wojciecha. Szczegółowe informacje znajdziemy na tablicy ogłoszeń.
 13. W sobotę 14 września święto Podwyższenia Krzyża. Msze św. jak w dni powszednie. Z racji ślubu Msza św. parafialna o godz. 19.00.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22