Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 15 września 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 15.09. 2013 r.

 

 

 1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła – rozpoczyna się Tydzień Wychowania Katolickiego. Pamiętajmy o naszej odpowiedzialności za katolickie wychowanie dzieci i młodzieży.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystępują do I Komunii św. i Komunii Rocznicowej, a po Mszy św. o godz. 16.00 z rodzicami kandydatów do Bierzmowania.
 3. W środę 18 września wypada święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców, a na zakończenie Mszy św. po błogosławieństwie dzieci na ognisko z zabawami.
 4. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.
 5. Drugi etap prac związanych z ołtarzem, tzw. Kurtyny boczne będą wykonane w tym roku, najprawdopodobniej w listopadzie. Dlatego zachęcamy do składania ofiar z poszczególnych wiosek, bloków i uli. Ofiary możemy składać także w kopercie na tacę. Jeśli chcemy coś dalej robić, to potrzeba jeszcze większego naszego zaangażowania. Na jednej ścianie będzie postać św. Wojciecha. Może ktoś chciałby ufundować ten obraz, koszt 15.000 zł.
 6. 28 września tj. w sobotę o godz. 11.00 zapraszamy na Mszę św. osoby starsze z terenu miasta i gminy Wyszków z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.
 7. Pielgrzymka Kółek Różańcowych do Osuchowej 5 października. Starajmy się by w Roku Wiary jak najwięcej osób wzięło udział w tej pielgrzymce. Wyjazd o godz. 8.00 sprzed naszego kościoła. Koszt 15 zł.
 8. Bóg zapłać Państwu Wróblewskim za ofiarowane pieczywo na dekanalny turniej piłki nożnej.
 9. Zapraszamy dziś na Msze św. na 16.00 wszystkich pielgrzymów – tych co pielgrzymowali pieszo na Jasną Górę, jechali rowerem do Częstochowy i Wąsewa, szli do św. Rozalii i Loretto. Po Mszy św. zapraszamy na ognisko.
 10. Rozpoczynamy cykl spotkań pod hasłem: „Fides et Ratio – Wiara i Rozum”. Jeden raz w miesiącu odbędzie się spotkanie z ciekawymi ludźmi. W tym dniu na Mszy św. wieczornej kazanie na określony temat spotkania, a po Mszy św. panel dyskusyjny. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się w sobotę 28 września z ks. Edwardem Hodurkiem SAC – na temat obrony życia poczętego.
 11. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizuje pielgrzymkę rodzin i małżeństw do Częstochowy. Wyjazd 21 września o godz. 7.00 sprzed naszego kościoła. Koszt 55 zł.
 12. Wszystkie dzieci i wszystkich uzdolnionych w śpiewie i w graniu na różnych instrumentach zapraszamy do udziału w scholii parafialnej. Pierwsza próba w piątek godz. 17.00. Jeśli ktoś nie może przyjść w tym dniu czy o tej godz. a chciałby śpiewać lub grać może zgłaszać się do zakrystii. Zapraszamy serdecznie.
 13. Koło Caritas informuje, że w dniach 18.09.13 od godz.9.00 do 14.00 i 19.09.13 od godz. 12.00 do 17.00 będą wydawane produkty żywnościowe dla rodzin z naszej Parafii.

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3