Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 22 września 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 22.09. 2013 r.

 

 1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła.
 2. W poniedziałek 23 września wypada wspomnienie św. Ojca Pio, po Mszy św. o godz. 18.00 ucałowanie relikwii świętego.
 3. 28 września tj. w sobotę o godz. 11.00 zapraszamy na uroczystą Mszę św. w intencji osób starszych z terenu miasta i gminy Wyszków. Jest to Msza św. z okazji „Międzynarodowego Dnia Osób Starszych”. Zatroszczmy się o przywiezienie osób starszych z naszych rodzin i sąsiedztwa do kościoła. Okażmy w tym Roku Wiary naszą szczególną miłość i troskę o osoby starsze. Do zaproszenia dołączą się Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie i Kierownik Domu Dziennego Pobytu „Senior”. Serdecznie zapraszamy sobota godz. 11.00.
 4. W sobotę o godz. 18.00 rozpoczynamy cykl spotkań z ciekawymi ludźmi pod hasłem: „Fides et Ratio – Wiara i Rozum”. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. panel dyskusyjny. Spotkanie poprowadzi ks. Edward Hodurek SAC – na temat obrony życia poczętego.
 5. Ks. Edward Hodurek SAC będzie także w przyszłą niedzielę głosił kazanie i rozprowadzał materiały promujące obronę życia poczętego.
 6. Jeśli ktoś planuje zamówić Msze św. Gregoriańską na przyszły rok, to prosimy o zgłaszanie się, gdyż niedługo takiej możliwości może nie być z racji przyjętych innych intencji mszalnych.
 7. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.
 8. Pielgrzymka Kółek Różańcowych do Osuchowej 5 października. Starajmy się by w Roku Wiary jak najwięcej osób wzięło udział w tej pielgrzymce. Wyjazd o godz. 8.00 sprzed naszego kościoła. Koszt 15 zł.
 9. Organizujemy pielgrzymkę do Kalisza do sanktuarium św. Józefa oraz do Lichenia. Sobota 12 października. Wyjazd o godz. 4 rano koszt 60 zł.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3