Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 20 października 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 20.10. 2013 r.

 

1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła. Obchodzona jest jako niedziela misyjna. Rozpoczyna się dzisiaj tydzień misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych wszystkich, którzy pracuja na misjach. Dzisiejsze ofiary na tace przeznaczone są na misje.

2. We wtorek 22 października wspomnienie bł. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 18.00 litania do błogosławionego JP II i ucałowanie relikwii. Zachęcamy też do zatrzymania się przy popiersiu JP II przed kościołem i modlitwy oraz ustawienie zniczy.

3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny – pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych, o uporządkowaniu grobów bliskich, o modlitwie w ich intencji, o Mszy św. za nich, o wypominkach, o Mszy św. Gregoriańskiej. Zachęcamy do spowiedzi świętej, by w intencji zmarłych ofiarować Komunie św., czy uzyskać odpust. Ważne są kwiaty i znicze, ale najważniejsza jest modlitwa w ich intencji.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła. Mieszkańcy Michalina ofiarowali 790 zł, zaś ul. 3 maja 18 – 370 zł.

5. Zachęcamy kolejne wioski i bloki do składania ofiar na kościół. Prace nad tzw. II etapem ołtarza – czyli kurtynami bocznymi tak jak to jest pokazane na projekcie rozpoczną się pod koniec listopada.

6. Dzisiaj w salkach katechetycznych o godz. 15.00 spotkanie z animatorami, którzy przygotowują młodzież do Sak. Bierzmowania.

7. W sobotę 23 listopada organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium w Kodniu do Pratulina i do Kosomłotów. Zapisy w zakrystii. Koszt 50 zł. Wyjazd o godz. 5 rano.

8. Wyjazd do Częstochowy 9 listopada. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

9. W dniu 23 października o godz. 18.30 w Bibliotece Publicznej w Wyszkowie odbędzie się spotkanie z dr. Zbigniewem Giżyńskim – wykładowcą na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Posłem na Sejm RP.

10. Koło Caritas informuje, że w dniach 21.10.2013 od godz.9.00 do 14.00 i 22.10.2013 od godz. 12.00 do 17.15 będą wydawane produkty żywnościowe dla rodzin z naszej Parafii.

11. W tym tygodniu na różańcu o godz. 17.30 modlimy się za mieszkańców:

 • Pn. – ul. Szpitalna
 • Wt. – ul. Kościuszki
 • Śr. – ul. Pułtuska
 • Czw. – ul. Sowińskiego
 • Pt. – ul. 11 listopada
 • Sob. – ul. Kasztanowa i przyległe do niej
 • Nie. – ul. Serocka

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie?

Ewangelia wg Św. Łukasza 9, 25