Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 10 listopada 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 10.11. 2013 r.

 

 1. Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św., zaś po Mszy św. o godz. 16.00 z rodzicami kandydatów do Bierzmowania.
 3. Dziś o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.
 4. W poniedziałek 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 18.00. Tego dnia wypada 2 rocznica prekonizacji ks. bp. Janusza Stepnowskiego, a także dzień swoich imienin obchodzi Pan Kościelny. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 5. W sobotę 16 listopada święto NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia. Tego dnia zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Fides et ratio”. Na Mszy św. wieczornej gościć będziemy O. Piotra Słowikowskiego – Karmelitę z sanktuarium MB Bolesnej z Obór. Główny temat spotkania związany będzie z Szkaplerzem. O. Piotr będzie głosił kazania także w niedziele. W tych dniach będzie możliwość nałożenia Szkaplerza.
 6. Prosimy by ci wszyscy co zapisali się na pielgrzymkę do sanktuarium w Kodniu do Pratulina i do Kosomłotów, a także na kanonizację bł. JPII do Rzymu by do 15 listopada uzupełnić wszystkie formalności. Wyjazd do Kodnia w sobotę 23 listopada o godz. 5 rano.
 7. Bóg zapłać za ofiary składane na wypominki, kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22