Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 17 listopada 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 17.11. 2013 r.

 

 1. Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła.
 2. Składamy serdeczne Bóg zapłać O. Piotrowi za wygłoszone do nas Słowo Boże, za przybliżenie nam Szkaplerza. Zachęcamy do przyjęcia Szkaplerza.
 3. W czwartek 21.listopada dzień swoich imienin obchodzi ks. bp. Janusz Stepnowski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 4. W piątek 22 listopada wspomnienie św. Cecylii dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszym P. Organiście, o chórze parafialnym, o zespole wspólnoty „Gloriosa Trinita”, o scholi dziecięcej.
 5. W sobotę 23 listopada wyjazd na pielgrzymkę do sanktuarium w Kodniu do Pratulina i do Kosomłotów. Wyjazd o godz. 5 rano. Są jeszcze wolne miejsca.
 6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Kończymy rok liturgiczny i jednocześnie kończymy Rok Wiary. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Na Mszy św. będziemy uroczyście wyznawać nasza wiarę , dlatego przynosimy ze sobą świecę.
 7. Bóg zapłać za ofiary składane na wypominki, kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać mieszkańcom Tulewa, którzy ofiarowali na kościół 1500 zł., mieszkańcy bloku ul. Pułtuska 25 – 680 zł.
 8. Nowe wypominki będziemy czytać od I Niedzieli Adwentu.
 9. W I Niedzielę Adwentu tj. 1 grudnia po Mszy św. o godz. 12.30 rozpoczynamy katechezę przedmałżeńską. Ci wszyscy, którzy planują zawrzeć sakrament małżeństwa, a nie mają kursu przedmałżeńskiego proszeni są o zgłoszenie się. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 10. W tym tygodniu P. Organista rozpocznie roznoszenie opłatków. W blokach P. Organista będzie roznosił opłatki od godz. 16.30. Z racji roznoszenia opłatków P. Organista w kancelarii będzie od godz. 16.00 do 16.30. Przypominamy, ze w naszej parafii opłatki rozprowadza tylko P. Organista.
 11. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary do puszek dla tych co ucierpieli na Filipinach. Przyjdźmy z pomocą naszym braciom i siostrom, którzy stracili wszystko i potrzebują pomocy.
 12. Mamy wolne intencje na najbliższe dni.
 13. Koło  Caritas informuje, że w dniach  20.11.2013 od godz. 9.00 do 14.00   i  21.11.2013 od godz.11.00 do 17.00 będą wydawane produkty żywnościowe dla rodzin z naszej  Parafii .

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie?

Ewangelia wg Św. Łukasza 9, 25