Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 24 listopada 2013

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 24.11. 2013 r.

 

 1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – kończymy rok liturgiczny i Rok Wiary.
 2. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary do puszek dla tych, którzy ucierpieli na Filipinach. Przyjdźmy z pomocą naszym braciom i siostrom, którzy stracili wszystko i potrzebują pomocy.
 3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy czas Adwentu. Msze św. Roratnie będą o godz. 7.00, zaś rekolekcje adwentowe planowane są na 19, 20, 21 grudnia. Dodatkowo będzie Msza św. adwentowa dla dzieci w środy o godz. 18.00.
 4. W I Niedzielę Adwentu tj. 1 grudnia po Mszy św. o godz. 12.30 rozpoczynamy katechezę przedmałżeńską. Ci wszyscy, którzy planują zawrzeć sakrament małżeństwa, a nie mają kursu przedmałżeńskiego proszeni są o zgłoszenie się. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 5. W sobotę 30 listopada o godz. 18.00 kolejne spotkanie z ramach cyklu: „Fides et ratio”. Będziemy gościć ks. dr Zbigniewa Skuzę, który przybliży nam metodę modlitwy Pismem św. tzw. Lecio Divina.
 6. W adwencie rozpoczniemy spotkania modlitewne Lecio Divina. – zachęcamy do zgłaszania się. Zapisy w zakrystii. Pierwsze spotkanie w niedzielę 8 grudnia po Mszy św. o godz. 18.00.
 7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na WSD w Łomży.
 8. Bóg zapłać za ofiary składane na wypominki, kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać mieszkańcom Rybna – 3550 zł.
 9. P. Organista roznosi opłatków w blokach od godz. 16.30. Z tej racji P. Organista w kancelarii będzie od godz. 16.00 do 16.30. Przypominamy, ze w naszej parafii opłatki rozprowadza tylko P. Organista.
 10. Zbliża się II rocznica śmierci ks. Kan. Stanisław Szulca. Msza św. w jego intencji będzie 2 grudnia o godz. 18.00. tego samego dnia o godz. 15.00 na cmentarzu komunalnym, przy grobie śp. Ks. Kan. Stanisława Szulca odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i złożymy kwiaty i znicze. Zachęcamy do uczestnictwa i modlitwy w intencji śp. Ks. Kan. Stanisława Szulca.
 11. 8 grudnia w II niedzielę Adwentu można będzie nabyć i przyjąć szkaplerz. Nabożeństwo nałożenia szkaplerza będzie po Mszach św. o godz. 12.30 i 18.00.
 12. W przyszłą niedzielę po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji I niedzieli miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po godz. 16.00 z rodzicami kandydatów do Bierzmowania.

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3