Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 2 lutego 2014

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 02.02. 2014 r.

 

1. W dzisiejszą niedzielę wypada święto Ofiarowania Pańskiego – tradycyjnie zwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej.

2. Modlimy się dzisiaj i wspieramy ofiarami klasztory klauzurowe.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać scholii gregoriańskiej Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek. Zachęcamy do nabywania płyt, by przez to wesprzeć działalność jaką podejmują siostry.

4. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:

  • I czwartek miesiąca – Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18:00 modlitwy za wstawiennictwem Św. Wojciecha za Ojczyznę i o powołania kapłańskie i zakonne;
  • I piątek miesiąca – Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i o 18.00 a w Gulczewie o godz. 14.30.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

6. W poniedziałek o godz. 19.00 zapraszamy do Kaplicy Najświętszego Sakramentu na Lecio Divina.

7. W czwartek zakończyliśmy kolędę. Składamy serdeczne staropolskie Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie, gościnność, posiłki, za różne rady i wskazówki duszpasterskie. Bóg zapłać tym, którzy nas zawozili i przywozili z kolędy. Bóg zapłać za organizowane obiady i kolacje. Bóg zapłać sołtysom za pomoc w organizowaniu kolędy na wioskach. Bóg zapłać za ofiary składane na kolędę i kościół. Ofiary przeznaczymy na spłatę zadłużenia za ołtarz. Wszystkim za wszelkie dobro jakie doznaliśmy po kolędzie składamy serdeczne Bóg zapłać. Jeśli kogoś z różnych racji nie było i pragnie aby kolęda się odbyła i ksiądz pomodlił się i pobłogosławił mieszkanie i domowników, to niech się zgłosi do zakrystii celem ustalenia terminu.

8. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie I Komunijne, a o godz. 16.00 z rodzicami kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

9. 11 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii dzień chorego będziemy obchodzić w sobotę 15 lutego o godz. 11.00. na Mszy św. będzie udzielenie Sakramentu Namaszczenia Chorych, a po Mszy św. spotkanie w salkach katechetycznych. Już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, a także do pomocy przy jego organizowaniu.

10. ZDZ w Wyszkowie zaprasza osoby niepełnosprawne/ niezatrudnione do udziału w bezpłatnym szkoleniu komputerowym.  Po zakończeniu  kursu- płatne staże. A dla osób pracujących – bezpłatny kurs ECDL (komputerowy). Więcej informacji  w siedzibie ZDZ Wyszków (na przeciwko szpitala).

11. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

12. Mamy wolne intencje Mszalne na najbliższe dni. Jest tyle okazji, by prosić o Mszę św. – czy to za zmarłych, czy z racji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, o błogosławieństwo Boże dla rodziny itp.

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34