Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 9 lutego 2014

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 09.02. 2014 r.

 

 1. Dziś wypada V niedziela zwykła.
 2. Tak jak w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 15.00 gromadzimy się przy rondzie ul. Sowińskiego, by modlić się w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny. Zapraszamy wszystkich dzisiaj o godz. 15.00 – niech będzie nas coraz więcej.
 3. 11 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii dzień chorego będziemy obchodzić w sobotę 15 lutego o godz. 11.00. na Mszy św. będzie udzielenie Sakramentu Namaszczenia Chorych, a po Mszy św. spotkanie w salkach katechetycznych. Już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa. Zatroszczmy się o przywiezienie ludzi chorych, starszych, niepełnosprawnych. Zapraszamy także do pomocy w przygotowaniu ruchy, grupy, wspólnoty działające w naszej parafii. Spotkanie organizuje Stowarzyszenie Rodzin Katolickich działające przy naszej parafii i parafii św. Idziego.
 4. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na tacę. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.
 5. 15 lutego w sobotę kolejny cykl spotkań „Fides et ratio”. Spotkaniu będzie przewodniczył ks. Rektor WSD w Łomży ks. Jarosław Kotowski. Zapraszamy na to spotkanie ministrantów, kandydatów do Bierzmowania i młodzież naszej parafii i wszystkich chętnych.
 6. Za tydzień taca na potrzeby WSD w Łomży.

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34