Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 23 lutego 2014

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 23.02. 2014 r.

 

 1. Dziś wypada VII niedziela zwykła.
 2. Składamy serdeczne Bóg zapłać zespołowi „Boża Nuta” z Brańszczyka za posługiwanie dzisiaj w naszej parafii. Zachęcamy do zakupu płyty zespołu.
 3. Bóg zapłać ks. Zbigniewowi i tym wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie półkolonii w naszej parafii. Szczególnie dziękujemy dyrekcji I Technikum Poligraficzno Usługowego oraz Agnieszce i Łukaszowi Wachowskim z „Makowego Pola”.
 4. Bóg zapłać za ofiary dzisiaj złożone na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.
 5. Przy wyjściu z kościoła pod chórem można złożyć podpis popierający budowę świateł na przejściu przy ul. Kościuszki. Wiemy, że droga przy kościele jest bardzo ruchliwa i trudno jest przejść przez ulicę idąc do kościoła, czy do szkoły. Dlatego też zachęcamy do składania podpisów, które skierujemy do Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad.
 6. Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska. Wyjazd w sobotę 15 marca o godz. 11.00. Koszt 50 zł. Zapisy do końca lutego, więc ci którzy zamierzają jechać nie odkładają zapisu na później.
 7. Zachęcamy do nabywania gazety „Głos Katolickiego”. W obecnym numerze możemy przeczytać ciekawe artykuły.
 8. W piątek 28 lutego dzień swoich imienin obchodzi ks. Proboszcz. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
 9. W ZDZ w marcu otwiera się żłóbek, nowe odziały przedszkolne i bezpłatna zerówka. Trwają również zapisy do Nowej Językowej Szkoły Podstawowej z opieką całodzienną nad dziećmi. Więcej informacji w sekretariacie ZDZ naprzeciwko szpitala.
 10. Fundacja „Odkryj pasję” informuje, że trwają zapisy na zajęcia w semestrze wiosenny Wyszkowskiego Uniwersytetu dla dzieci. Informacje o zapisie na stronie internetowej Uniwersytetu oraz w siedzibie fundacji ul. Kościuszki 54.
 11. 1 marca wypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy wyklętych”. Zachęcamy do modlitwy w intencji tych co oddali życie za naszą Ojczyznę.

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34