Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 9 marca 2014

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 09.03. 2014 r.

 

1. Dziś I niedziela Postu. Zachęcamy do podejmowania w Wielkim Poście dobrych postanowień, uczynków i pracy nad sobą, by ten czas był czasem naszego wzrastania do dobrego, świętego życia.

2. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Wielkiego Postu:

  • Gorzkie Żale będą w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.00, dla dorosłych o godz. 17.30. Na Drodze Krzyżowej będziemy zbierać ofiary, które będą przeznaczone do Grobu Pańskiego i cele duszpasterskie.

3. Dziś o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny. Zachęcamy do udziału.

4. Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska. Wyjazd w sobotę 15 marca o godz. 11.00. Koszt 50 zł. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

5. We wtorek 11 marca po Mszy św. o godz. 18.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie osób, które jada na kanonizacje Jana Pawła II. Prosimy, by na spotkaniu dokonać opłaty kosztów pielgrzymki.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

7. 06 kwietnia o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się Nadzwyczajny Koncert Oratoryjny poświęcony świętemu Janowi Pawłowi II. Oratorium Josepha Haydna „Siedem ostatnich słów Zbawiciela na krzyżu”, w wykonaniu warszawskiej orkiestry symfonicznej „Sonata” im. Bogumiła Łepeckiego. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w koncercie, by oddać cześć bł. Janowi Pawłowi II. Zaprośmy na ten koncert swoich najbliższych i znajomych.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 ks. bp. Stanisław Stefanek odprawi Mszę św. na rozpoczęcie rekolekcji dla narzeczonych i małżeństw. Rekolekcje będą trwały do wtorku włącznie. Spotkanie rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek  o godz. 18.00. zapraszamy do uczestnictwa.

9. 12 marca dzień swoich imienin obchodzi ks. Grzegorz Dębek i ks. Grzegorz Deluga. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

10. W dn. 14 marca w piątek w Sali Miejsko – Gminnej Biblioteki w Wyszkowie odbędzie się spotkanie z posłami na sejm Zbigniewem Kuźmiukiem i Henrykiem Kowalczykiem. Serdecznie zapraszają organizatorzy.

11. 19 marca odbędą się bezpłatne badania słuchu w przychodni przy ul. Sikorskiego 27 w godz. 14.00 – 17.00. zapisy w przychodni.

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3