Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 23 marca 2014

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 23.03. 2014 r.

 

1. Dziś III niedziela Postu.

2. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Wielkiego Postu:

 • Gorzkie Żale będą w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 • Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 16.00, dla dorosłych o godz. 17.30.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie z animatorami do sakramentu Bierzmowania.

4. W najbliższy wtorek 25 marca 2014 r. w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. obchodzić będziemy Dzień Świętości Życia. Dzień szczególnej modlitwy w intencji dzieci poczętych i nienarodzonych, których życie w łonie matki z różnych powodów jest zagrożone. W tym Dniu organizowane są Marsze dla Życia i Rodziny pod hasłem: "Głośmy radość życia". Program marszu w Wyszkowie:

 • 18:00 – Msza św. w parafii pw. św. Idziego pod przewodnictwem ks. bp. Tadeusza Bronakowskiego .
 • 19:00 – Marsz ulicami Wyszkowa z parafii pw. św. Idziego do parafii pw. św. Rodziny. Modlitwa i złożenie deklaracji podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Deklaracje duchowej adopcji są wyłożone pod chórem. Przyjęcie duchowej adopcji będzie także w naszym kościele na Mszy św. o godz. 18.00.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

6. 06 kwietnia w niedzielę o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się Nadzwyczajny Koncert Oratoryjny poświęcony świętemu Janowi Pawłowi II. W wykonaniu warszawskiej orkiestry symfonicznej „Sonata” im. Bogumiła Łepackiego. Bliższe informacje znajdziemy na plakatach.

7. Zachęcamy do nabywania świec Caritas.

8. W środę na godz. 18.00 zapraszamy małżeństwa na Msze św. po Mszy św. będzie katecheza na temat modlitwy małżeńskiej.

9. 12 – 13 kwietnia organizujemy wyjazd na Światowe Dni Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej w Zambrowie, aby przeżywać święto wiary i doświadczenie radosnego Kościoła. W tym roku spotkanie młodzieży będzie okazją do duchowego rozpoczęcia przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Koszt wyjazdu 45 zł. Zapisy do 06 kwietnia. Szczegółowe informacje na plakacie i u ks. Łukasza.

10. W sobotę 05 kwietnia w godzinach 9.00 -16.00 wspólnota Gloriosa Trinita organizuje dzień skupienia dla młodzieży w naszym kościele. Zapraszamy młodzież z naszego miasta, w szczególności kandydatów do bierzmowania (dla których to spotkanie jest obowiązkowe) oraz członków Ruchu Światło - Życie.

 

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34