Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 30 marca 2014

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 30.03. 2014 r.


1. Dziś IV niedziela Postu tzw. Niedziela Laetare – Niedziela Radości.

2. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Wielkiego Postu: Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej.

3. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:

 • I czwartek miesiąca – Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18:00 modlitwy za wstawiennictwem Św. Wojciecha za Ojczyznę i o powołania kapłańskie i zakonne;
 • I piątek miesiąca – Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00, o 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci a po niej Msza św. i o 17.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych a po niej Msza św. W Gulczewie Msza św. o godz. 14.30.
 • I sobota miesiąca – Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 – Msza św. z różańcem, i 18.00.
 • I niedziela miesiąca – po sumie o godz. 12.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Z tej racji, że w parafiach sąsiednich będą rekolekcje prosimy, by kto może spowiedź z racji I piątku odbyć wcześniej, gdyż kapłani będą posługiwać w innych parafiach i będzie mniej księży.

4. Przypominamy, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą 10, 11, 12 kwietnia. Tak planujmy swoje zajęcia, by wziąć w nich udział. Program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.

5. Organizujemy konkurs na najwyższą i najładniejszą palmę. Do udziału w konkursie zapraszamy szkoły, przedszkola, rodziny i wszystkich zainteresowanych. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 11.00.

6. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych będzie Msza św. o godz. 12.30 w intencji tych małżeństw, które w tym roku obchodzą jubileusz 25 i 50 – lecia małżeństwa. Jubilatów zgłaszamy w zakrystii. Mogą się zgłaszać także pary małżeńskie, które obchodzą inne jubileusze.

7. Zachęcamy do nabywania świec Caritas.

8. 12 – 13 kwietnia organizujemy wyjazd na Światowe Dni Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej w Zambrowie, aby przeżywać święto wiary i doświadczenie radosnego Kościoła. W tym roku spotkanie młodzieży będzie okazją do duchowego rozpoczęcia przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Koszt wyjazdu 45 zł. Zapisy do 06 kwietnia. Szczegółowe informacje na plakacie i u ks. Łukasza.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.

10. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale będą po Mszy św. o godz. 16.00.

11. Przypominamy i zapraszamy na Nadzwyczajny Koncert Oratoryjny poświęcony świętemu Janowi Pawłowi II. Koncert będzie w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w naszym kościele. Będzie to wielkie wydarzenie religijne i kulturowe zarazem. Oratorium Josepha Haydna „siedem słów Zbawiciela na krzyżu” w wykonaniu warszawskiej orkiestry symfonicznej „Sonata” im. Bogumiła Łepackiego. Starajmy się by przez udział w tym koncercie oddać cześć Ojcu św. Janowi Pawłowi II.

12. W środę 02 kwietnia wypada 9 rocznica śmierci Jana Pawła II. Zapraszamy na Msze św. na godz. 18.00 będziemy modlić się za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II, będzie także możliwość ucałowania relikwii.

13. Zarząd Główny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Łomżyńskiej zaprasza wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia na jego XXII Sprawozdawczo – Wyborcze Walne Zgromadzenie, które odbędzie się w sobotę 05 kwietnia 2014 r. w Łomży. Spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 10.30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. Kard. Wyszyńskiego 11. Wyjazd z Wyszkowa autokarem o godz. 8.15 sprzed kościoła parafii św. Wojciecha, a następnie o godz. 8.30 sprzed kościoła św. Idziego.

14. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszego Hospicjum, wolontariusze i Koła Przyjaciół Wyszkowa przed kościołem będą rozprowadzać żonkile – „kwiat nadziei”. Ofiary za żonkile przeznaczone będą na potrzeby Hospicjum. Bliższe informacje znajdziemy na plakatach.

15. Parafialny Zespół Caritas informuje że w dniu 31.03.2014 r. w godz. od 9,00 do 13.00 będą wydawane produkty żywnościowe ze zbiórki w wyszkowskich sklepach dla rodzin najbardziej potrzebujących z naszej Parafii.

16. W sobotę 05 kwietnia w godzinach 9.00 -16.00 wspólnota Gloriosa Trinita organizuje dzień skupienia dla młodzieży w naszym kościele. Zapraszamy młodzież z naszego miasta, w szczególności kandydatów do bierzmowania (dla których to spotkanie jest obowiązkowe) oraz członków Ruchu Światło - Życie.

17. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie I Komunijne a po Mszy o godz. 16.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do Bierzmowania.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34