Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 27 kwietnia 2014

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 27.04.2014 r.

 

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego – niedziela kanonizacji papieży Jana Pawła II i Jana XXIII. O godz.15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego jako dziękczynienie za dar kanonizacji. Modlitwy poprowadzi wspólnota Droga Miłości. Po  Mszy św. o godz. 16.00 program artystyczny w wykonaniu młodzieży z LO z Norwida, ku czci św. Jana Pawła II

2. Dzisiaj do godz. 21.00 można oddać cześć św. Janowi Pawłowi II przez ucałowanie Jego relikwii. Relikwie wystawione są do publicznej czci w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

3. Tak, jak co roku organizujemy pielgrzymkę pieszą do Osuchowej. Wyjście 2 maja o godz. 7.00. Msza św. w Osuchowej po dojściu pielgrzymki o godz. 18.00. Powrót autokarem po sumie o godz. 12.00. Wpisowe 15 zł. Odpowiedzialny ks. Łukasz. Zachęcamy do pielgrzymowania. Autokar po pielgrzymów wyjedzie 3 Maja o godz. 10.30 sprzed naszego kościoła i może zabrać chętnych na uroczystości odpustowe.

4. Będzie organizowana także rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę w dn. 9.08 – 13.08.2013. Odpowiedzialny ks. Zbigniew.

5. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:

 • I czwartek miesiąca – Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18:00 modlitwy za wstawiennictwem Św. Wojciecha za Ojczyznę i o powołania kapłańskie i zakonne;
 • I piątek miesiąca – Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00 – po mszy św. Adoracja z modlitwą za uzależnionych. W Gulczewie Msza św. o godz. 14.30.
 • I sobota miesiąca – Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 – Msza św. z różańcem, i 18.00.
 • I niedziela miesiąca – po sumie o godz. 12.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja, zapraszamy asystę.

6. Przypominamy, że I Komunia św. jest 11 maja, Komunia Rocznicowa 25 maja, Bierzmowanie 15 maja. Próba przed I Komunią św. w poniedziałek 28.04. o godz. 16.30 kl. II C i II D i Kręgi; we wtorek 29.04 o godz. 16.30 kl. II A i II B i Rybno.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać jednemu z małżeństw obchodzących 20 lecie małżeństwa za ufundowanie ornatu, oraz rodzinie, która ufundowała ampułki.

8. Zachęcamy do fundacji stacji Drogi Krzyżowej. Zgłosiło się już dwóch fundatorów.

9. Przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Caritas.

10. Dzieci które w Wielkim Poście zgłosiły się po skarbonki z jałmużną mogą je przynosić dziś i w następną niedzielę.

11. Zapraszamy na pielgrzymkę Służby Zdrowia do Częstochowy w dniach 23 – 25 maja. Bliższe informacje na plakatach i u ks. Kapelana.

12. Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na rekolekcje - Seminarium Modlitwy z Trójcą Świętą. Jest to cykl siedmiu co tygodniowych spotkań. Każdy piątek o godzinie 19.00, w kaplicy wieczystej adoracji. Jedno spotkanie będzie trwało około 1,5 godziny. Tematem  rekolekcji jest min. odkrywanie roli modlitwy w naszym życiu. Więcej informacji na plakacie lub u członków wspólnoty. Serdecznie zapraszamy.

13. Uroczystość św. Wojciecha będziemy przezywać jutro o godz. 18.00. zapraszamy na Mszę św. wszystkich naszych parafian i tych co chodzą do naszego kościoła. Zapraszamy asystę, będzie procesja, litania do św. Wojciecha, a także ucałowanie relikwii św. Wojciecha.

14. W dniu 29.04. o godz. 18.30 w Sali WOK Hutnik w Wyszkowie odbędzie się otwarte spotkanie z felietonistą „Radia Maryja” – Stanisławem Michalkiewiczem. Zapraszamy.

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Odpowiedział im Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu.

Ewangelia wg Św. Jana 8, 34