Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 1 czerwca 2014

 

Ogłoszenia parafialne parafii rzymskokatolickiej
pw. Św. Wojciecha w Wyszkowie 01.06.2014 r.
 1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Zachęcamy do odmawiania Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe w kościele codziennie o godz. 18.00.
 3. Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Dziecka. Na Mszy św. o godz. 11.00 będzie specjalne błogosławieństwo dla dzieci. A po Mszy coś słodkiego.
 4. Dziś poświęcenie pól w Tulewie Górnym o godz. 14.00. W przyszłą sobotę o 15.00 w Michalinie a w niedzielę o 14.00 w Tulewie.
 5. Dziś po Mszy św. o 12.30 Adoracja i procesja z racji I Niedzieli Miesiąca. Zapraszamy asystę.
 6. Dziś ofiary do puszek na świątynie Opatrzności Bożej.
 7. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej: I sobota miesiąca – Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 – Msza św. z różańcem, i 18.00; I piątek miesiąca – Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00 – po Mszy św. Adoracja z modlitwą za dzieci, w Gulczewie Msza św. o godz. 14.30; I czwartek miesiąca – Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18:00 modlitwy za wstawiennictwem Św. Wojciecha za Ojczyznę i o powołania kapłańskie i zakonne.
 8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy, że kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.
 9. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, przy rondzie przy ulicy Sowińskiego. Modlimy się za nasze miasto i naszą Ojczyznę.
 10. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym co chodzą do naszego kościoła.
 11. Bóg zapłać mieszkańcom Krąg za ufundowanie jednej stacji Drogi Krzyżowej.
 12. Poradnia Małżeńsko – Rodzinna przy parafii św. Wojciecha w Wyszkowie, zaprasza na weekend dla zakochanych „Daj się odnaleźć Jezusowi”. Kurs przeznaczony jest dla par narzeczonych tzw. kurs przedmałżeński oraz dla par zakochanych. Kurs rozpoczyna się 13 czerwca br. w parafii św. Wojciecha o godz. 17.00, a kończy się w niedzielę 15 czerwca ok. godz. 15.00. Szczegół na tablicy ogłoszeń i na plakatach.
 13. Nasza parafia wraz ze Szkołą Podstawową nr 1 i Radą Rodziców będzie organizować festyn rodzinny "Mam serce - pomagam". Festyn odbędzie się 15 czerwca 2014 r. na terenie szkoły. Celem Festynu jest zbiórka pieniędzy na wyprawki szkolne dla dzieci z biednych rodzin, a także na modernizację patio szkolnego. Mile widziane są różne gadżety, zabawki i produkty, które mogą być wykorzystane na nagrody, loterię i licytacje. Możemy je przynosić na plebanię lub do zakrystii. Wszystkich z dobrymi pomysłami i chcących zaangażować się w przygotowanie festynu zapraszam do udziału. Za okazaną życzliwość już z góry dziękujemy.
 14. Organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu i św. Lipki 14 czerwca. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd  o godz. 5.00.
 15. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 05 – 13 października 2014. Koszt 3200 zł plus 40 dolarów. Zwiedzimy najważniejsze miejsca z życia Pana Jezusa. Bliższe informacje u ks. Proboszcza.
 16. Organizujemy wyjazd 21 czerwca (sobota) na –5 Festiwal Młodych w Płonce Kościelnej. Koszt 35 zł. Bliższe informacje przy zapisie w zakrystii.
 17. Z okazji Dnia Ojca zapraszamy na ciekawe, nowatorsko zaplanowane warsztaty dla ojców w każdym wieku, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności oraz pogłębić relacje ze swoimi dziećmi. Warsztaty prowadzone przez Inicjatywę Tato.Net odbędą się w sobotę 21.06 w godz. 9-18. Koszt warsztatów uzależniony od liczby chętnych. Szczegółowe informacje w zakrystii i na tablicy ogłoszeń.
 18. W niedzielę 22.06 o godz. 14.00 zapraszamy rodziny na mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami ojców z dziećmi oraz księży i ministrantów. Zgłoszenia chętnych wcześniej w zakrystii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.

Ewangelia wg Św. Jana 15, 13